Newsy

Aguilera kłóci się o dom!

Nawet jej kochanek nie może jej pomóc
Chrisitina Aguliera postawiła na swoim. Gwiazda jakiś czas temu rozstała się z mężem Jordanem Bratmanem i zamieszkała z nowym partnerem Mattem Rutlerem w tym samym domu. Jak donoszą amerykańskie media kochanek zamieszkał w domu gwiazdy mimo tego, że w dalszym ciągu w tym samym miejscu przebywa mąż piosenkarki. Oboje małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia i wiele wskazuje na to, że przed sądem czeka ich bitwa o majątek.

Na pierwszy ogień poszedł dom piosenkarki. Na razie trudno powiedzieć jak długo tę napiętą sytuację wytrzyma mąż Christiny, który wcale nie zamierza wyprowadzić się z willi piosenkarki. Wszystko jednak wskazuje na to, że artystka sprowadziła celowo kochanka, żeby pozbyć się Jordana z domu. Ciekawe, kto pierwszy ustąpi i wyprowadzi się z domu? Niewiele też wiadomo, kiedy para zdecyduje się na rozwód. Jak widać całą trójkę czeka bitwa, która już teraz odbywa się przy pomocy mediów.
East News
Newsy
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest już po operacji. Jaki jest jego stan zdrowia? 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację i skomentował swój stan zdrowia. Jak się czuje?

Ostatnie dni były wyjątkowo trudne dla rodziny Katarzyny Skrzyneckiej. Mąż piosenkarki przeszedł trudną operację. Jak się czuje? Marcin Łopucki po raz pierwszy skomentował swój stan zdrowia, po tym jak w zeszłym tygodniu nagle trafił do szpitala.  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja. Co się stało? Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest po operacji. Jak się czuje Marcin Łopucki?  W zeszłym tygodniu Katarzyna Skrzynecka opublikowała niepokojący wpis dotyczący stanu zdrowia swojego męża. Marcin Łopucki trafił do szpitala nagle. Okazało się, że będzie konieczność przeprowadzenia operacji i to w ciągu najbliższych trzech dób.  Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji... - opisywała wówczas  stan zdrowia męża Katarzyna Skrzynecka.  Operacja Marcina Łopuckiego już się odbyła. Jednak nie znane są konkretne powody hospitalizacji. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradziła jedynie, że operacja męża trwała prawie 4 godziny:  Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice - napisała Katarzyna dwa dni po swoim wpisie Wczoraj swój stan zdrowia skomentował również sam Marcin Łopucki:  Przepraszam, że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia Aktualnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej razem z żoną i córką przebywa już w domu: Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia. - skomentował w rozmowie dla "Twojego Imperium" Życzymy zdrowia!  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej...

Monika Kuszyńska w nowym teledysku "Ocaleni"
Newsy
Kuszyńska nagrała teledysk po latach przerwy
Uda się jej znów zabłysnąć, tak jak z Varius Manx?

Kilka tygodni temu pokazaliśmy zdjęcia z planu najnowszego teledysku Moniki Kuszyńskiej (zobacz: Wielki powrót Kuszyńskiej. Właśnie nagrała teledysk ). Dzisiaj możecie zobaczyć efekty współpracy piosenkarki ze swoją grupą z programu "Bitwa na głosy". W sieci pojawiło się właśnie najnowsze dzieło byłej wokalistki zespołu Varius Manx, "Ocaleni". Jest to pierwszy singiel z solowego albumu gwiazdy, którego patronem jest AfterParty.pl. Krążek pojawi się w sprzedaży już 12 czerwca . W teledysku promującym, oprócz samej piosenkarki i chóru wystąpił również znany dziennikarz, Krzysztof Ziemiec. Teledysk jest pierwszym nagranym po sześcioletniej przerwie w pełni solową produkcją Moniki. Uda jej się znów zdobyć szczyty? Życzymy powodzenia :-) A poniżej zdjęcia z planu klipu:

Szósta edycja The Voice of Poland
ONS
Newsy
Za tydzień półfinał The Voice of Poland. Nastąpi rewolucyjna zmiana zasad
To zaskoczenie dla wszystkich uczestników

" The Voice of Poland " jest jednym z najlepszych muzycznych show w TVP 2. Program cieszy się wielkim zainteresowaniem, nie tylko ze względu na wspaniałych uczestników, ale i ciekawy dobór trenerów. Przypomnijmy: The Voice: Pierwszy odcinek na żywo za nami. Górniak zaszokowała uczestniczkę Już za tydzień odbędzie się półfinał programu. Produkcja przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. Największą z nich z pewnością będzie rewolucyjna zmiana zasad. Po raz pierwszy w półfinale odbędą się cross-bitwy oraz po raz pierwszy w historii programu o tym, kto zaśpiewa w finale, zadecydują wyłącznie widzowie! Dotychczas w półfinale po występach uczestników trener danej drużyny dawał swoim podopiecznym  punkty, których suma wynosiła 100. Punkty swoim faworytom przyznawali również widzowie za pomocą głosowania SMS. Prawo udziału w finale otrzymywał uczestnik z wyższą sumą punktów. W tej edycji półfinałowe zmagania uczestników czeka prawdziwa rewolucja – cross-bitwy! Na czym będą polegały? Trener, który jako pierwszy zestawia rywali, wybiera swojego podopiecznego i zestawia go z osobą z drużyny innego jurora. W trakcie pierwszego pojedynku najpierw zaśpiewa członek zespołu trenera, który zestawia wokalistów, a po nim jego rywal z konkurencyjnej drużyny. Widzowie będą mogli głosować na obie osoby podczas ich występów. Po zaśpiewaniu przez uczestników swoich piosenek, będzie miał miejsce jeszcze jeden, tym razem wspólny występ – trio z gościem specjalnym. Podczas tego występu widzowie nadal będą mogli głosować na swojego faworyta. Po zamknięciu linii osoba z większą liczbą głosów zwycięży cross-bitwę i tym samym zagwarantuje sobie miejsce w finale programu. Analogicznie odbędzie się druga i trzecia cross-bitwa. Jednak ostatnie starcie rozegra się między osobami, które jeszcze nie występowały.   Wyniki losowania: 1 cross bitwa: Żaneta...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner