Agnieszka z Gogglebox
Instagram

W ostatnim czasie Agnieszka Kotońska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła wielką metamorfozę. Celebrytka zrezygnowała z doczepianych pasemek, tipsów na paznokciach oraz z obcisłych koszulek z cekinowymi nadrukami. Kotońska zrobiła to przed kamerami, mianowicie w programie "Druga twarz", który pozwolił jej zapomnieć o starych nawykach. Jak się okazuje, wraz z końcem zdjęć Agnieszka nie wróciła do dawnych upodobań. Uczestnika "Gogglebox. Przez telewizorem" zaczęła bardzo dbać o siebie i dziś zachwyca na każdym kroku! 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Agnieszki z wakacji. My jesteśmy zachwyceni jej metamorfozą!

1/3
Agnieszka z Gogglebox
Instagram

Agnieszka Kotońska ma 43 lata, ale czasami wygląda jak nastolatka. Uczestnika programu "Gogglebox. Przed telewizorem" nosi kolorowe leginsy, krótkie bluzeczki, a jej ciało zdobią duże tatuaże. Ostatnie miesiące celebrytka spędziła na ostrych treningach, które zaowocowały wspaniałymi efektami. Agnieszka swoją metamorfozą z chęcią dzieli się w sieci. I zapewnia, że czuje się świetnie i poleca każdemu być sobą. 

Czy krótkie spódniczki ,spodenki zarezerwowane są dla 20- latki 30latki ? A 40 latki i 50-tki maja chodzić w garniturkach? Dla mnie wiek to tylko cyfry i nie blokują mnie one w niczym ✌ Mam 43 lat i bardzo dobrze mi z tym ✌ - pisze.

Zobacz także: Sylwia Bomba, Big Boy, a może pan Józef? Wybierz swoich ulubionych komentatorów z "Gogglebox. Przed telewizorem"!​​​​​​

2/3
Agnieszka z Gogglebox
Instagram

Do tej pory Agnieszka pokazywała wyłącznie zdjęcia w jednoczęściowym stroju kąpielowym, ale ten etap jest już za nią. Celebrytka cieszy się ze swojej nowej figury. I deklaruje, że nie zamierza już ukrywać tego, jak wygląda. 

Ps. Było w jednoczęściowym stroju teraz jest dwuczęściowym💛💛kochane nie wstydzmy się własnego ciała pokazujemy gdzie tylko możemy 😚😚pokochaj siebie i swoje kształty..ja nie należę do chudzielcow ale nigdy nie miałam kompleksów. lecze je uśmiechem i dobrym poczuciem humoru ❣  - napisała. 

3/3
Agnieszka z Gogglebox
Instagram

Internauci zachwycili się nowa figurą celebrytki. Pod zdjęciem w bikini pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy. 

Wygląda Pani Zjawiskowo 👍😘😍❤️

Piękna figurka. Zazdroszczę.🔥👌🌞

Co za ciało 😍 - czytamy w komentarzach. 

Naszym zdaniem Agnieszka wygląda świetnie i życzymy wytrwałości w sportowej walce o figurę!