Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Wiemy, co będzie robić

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Potwierdziły się nasze informacje. Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła właśnie, że wraca do pracy. Popularna dziennikarka, która straciła w ubiegłym roku w koszmarnym wypadku motorówki ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, napisała o swoich planach na Instagramie.

Co zamierza Agnieszka? 

Agnieszka Woźniak-Starak przed sierpniowym wypadkiem męża na jeziorze Kisajno prowadziła w stacji TVN program „Ameryka Express” (w którym zastąpiła ją Daria Ładocha), była też gospodynią „Big Brothera” w TVN7. Ale po śmierci Piotra raczej rzadko pojawiała się publicznie. Teraz się to zmieni.

Pora wracać... - napisała na Instagramie.

Zobacz także: Sprawa grobu Piotra Woźniaka-Staraka trafiła do sądu! Jest wniosek o karę

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka pod postem na Instagramie oznaczyła swoje nowe miejsce pracy i umieściła hasztagi informujące, że zaczyna już w marcu i sugerujące, że nowe zajęcie jest dla niej łapaniem życiowej równowagi po tragedii.

@newonce_radio #march #lifebalance #staytuned 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Jak pisał niedawno magazyn „Party”, Agnieszka Woźniak-Starak dostała propozycję występów w Newonce Radio od swojego przyjaciela Piotra Kędzierskiego. Według informacji gazety, dziennikarka od marca ma rozmawiać na antenie z kobietami lub zająć się tematem ekologii, który od lat jest jej bardzo bliski.

Pod wpisem Agnieszki zaroiło się od gratulacji. Za nowy projekt dziennikarki kciuki trzymają mocno koleżanki z branży, jak Paulina Krupińska, czy Kinga Rusin.

Jak pisał magazyn "Party", propozycję pracy dla Woźniak-Starak ma też ciągle stacja TVN.

Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnim był świetny dokument „Szalone Tokio”. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte – mówiła w „Party” szefowa TVN Style Małgorzata Łupina.

Będziecie słuchać Agnieszki w radio? Tak wyglądała na planie Azja Express:

Agnieszka Woźniak Starak w Azja Express
x-news

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26