Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nosi pamiątkę po mężu. Wzruszające!

Agnieszka Woźniak-Starak nie rozstaje się z pamiątką po zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża wycofała się z show-biznesu. Jednak teraz, po niemal rocznej przerwie, powoli wraca do pracy. Ostatnio poprowadziła oficjalną premierę nowego filmu Jana Komasy pt. "Sala samobójców. Hejter". W tym ważnym dniu Agnieszka Woźniak-Starak miała przy sobie pamiątkę po ukochanym mężu. O co chodzi? Zobaczcie poniżej!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na ważne wyznanie podczas premiery "Sali samobójców. Hejter"

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter" 

Jak już wspomnieliśmy, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show-biznesu po śmierci męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku, do którego doszło w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Po tym dramatycznym zdarzeniu Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała ze wszystkich programów, które prowadziła. Większość czasu spędzała w swoim ukochanym Zakopanem. 

Teraz jednak dziennikarka powoli wraca do pracy. Jak pisaliśmy niedawno, Agnieszka Woźniak-Starak już od marca ma poprowadzić nową audycję w Newonce Radio. Oprócz tego dziennikarka pojawiła się także na uroczystej premierze nowego filmu Jana Komasy, którą miała przyjemność poprowadzić. Na tę okazję dziennikarka wybrała stonowaną stylizację w czarnym kolorze.

Jednak naszą uwagę zwrócił duży pierścionek, który lśnił na jej palcu. To ten sam, który wręczył jej Piotr Woźniak-Starak, gdy oświadczał się jej podczas Balu TVN w 2015 roku. Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo przywiązana do tego pierścionka. Na pewno przypomina jej piękne chwile...

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu
ONS.pl

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter"

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu
ONS.pl

 

Agnieszka Woźniak Starak w Azja Express
x-news
Newsy
Daria Ładocha godnie zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Ameryka Express"? Uczestniczka zdradziła całą prawdę!
Daria Ładocha godnie zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Ameryka Express"? Uczestniczka zdradziła całą prawdę!

W programie "Ameryka Express" doszło do istotnych zmian. Wiadomo już, że w roli prowadzącej nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak , a jej miejsce zajęła Daria Ładocha . Wśród gwiazd, które zdecydowały się na udział w rywalizacji jest Grażyna Wolszczak  - dlatego też zapytaliśmy ją, czy nowa prowadząca godnie zastąpiła swoją poprzedniczkę. Aktorka opowiedziała, w jakich sytuacjach uczestnicy mogli zobaczyć Darię Ładochę, a także czy była konkretną, czy też ustępliwą prowadzącą. Koniecznie sprawdźcie, co dokładnie wyjawiła nam Grażyna Wolszczak!  Zobacz także:  Ameryka Express 2. Oto wszyscy uczestnicy. Zobacz, kto jest kim w nowej edycji! Myślicie, że Daria Ładocha spisała się w roli prowadzącej "Ameryka Express"?  

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter"
ONS.pl
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na ważne wyznanie podczas premiery "Sali samobójców. Hejter"
Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na ważne wyznanie podczas premiery "Sali samobójców. Hejter"

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się wycofać z show-biznesu po śmierci jej męża, nadal unika błysków fleszy, nie pozuje na ściankach. Angażuje się jednak w projekty, które są dla niej ważne -  Woźniak-Starak w czwartek wieczorem poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter". Dziennikarka podczas eventu zdecydowała się przypomnieć jej historię. Opowiadając o filmie, przyznała się, że sama miała stalkera, walczyła z nim trzy lata : Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym, robimy zapasy, ale jest też inny wirus, który toczy współczesne społeczeństwo. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki  - mówiła. To bardzo trudne wyznanie, zwłaszcza że ten koszmar trwał długo. Niestety gwiazdy bardzo często mają problemy ze stalkerami. Wcześniej inne gwiazdy przyznawały się do podobnych problemów. Była to m.in. Małgorzata Foremniak , Ewa Farna czy Iza Miko. Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter". Agnieszka Woźniak-Starak sama miała stalkera - koszmar trwał trzy lata.

Hejter.Sala samobójców
Mat. promocyjne
Newsy
„Sala samobójców. Hejter” dwa tygodnie po premierze kinowej w internecie! Gdzie obejrzeć? 
„Sala samobójców. Hejter” od 18 marca będzie dostępna w płatnej ofercie Player.pl!

Film „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy swoją premierę kinową miał 6 marca. Jednak w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym w Polsce, rząd na dwa tygodnie zdecydował się zamknąć kina, teatry, opery i filharmonię.  W związku z tym głośny film Jana Komasy już 18 marca pojawi się w płatnej ofercie Player.pl! To zaledwie dwa tygodnie po premierze. Wiemy, ile kosztuje dostęp do filmu! Ile kosztuje dostęp w Player.pl do filmu „Sala samobójców. Hejter”? W pierwszy weekend film „Sala samobójców. Hejter” obejrzało 143 tys. widzów, jak informują wirtualnemedia.pl, teraz będzie go można obejrzeć w Player.pl, a dostęp na 48 godzin kosztuje 35 zł. Od 18 marca film jest dostępny w ofercie „filmy na żądanie”. Od środy, 18 marca, do biblioteki Playera dołączy głośny film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”. Tytuł miał niedawno swoją premierę w kinach -czytamy w oficjalnym komunikacie. O czym jest film „Sala samobójców. Hejter”? „Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja debiutanckiego filmu Jana Komasy. Obraz opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się kocha.   Zobacz także:   Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa? W filmie Jana Komasy wystąpiła plejada gwiazd!  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner