Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w odjechanych botkach na jesień 2020. Ale jej torba shopper to dopiero hit!

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak znów to zrobiła! Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zachwyciła nas kolejny raz swoją stylizacją. Dziennikarka postawiła tym razem na bardzo klasyczny look. Zestawiła dwurzędową marynarkę w paski ze złotymi guzikami z podwiniętymi ciemnymi szerokimi jeansami. Jednak najważniejszym elementem jej looku okazały się dodatki - czarny shopper (Ania Kuczyńska, 980 złotych) i beżowe botki na stabilnym słupku. To właśnie one sprawiły, że jej pozornie klasyczny look nie jest ani trochę nudny!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z "Dzień Dobry TVN" w modnych botkach na jesień. Ten model to hit na Instagramie!

Agnieszka Woźniak-Starak połączyła ciemną marynarkę w paski z ciemnymi podwiniętymi jeansami. Całość uzupełniła botkami w kolorze beżu na słupku oraz czarnym shopperem. Klasycznie i elegancko!

Agnieszka Woźniak-Starak w botkach Maison Margiela

Naszą uwagę zwróciły najbardziej botki Agnieszki Woźniak-Starak. Ten beżowy model to jeden z ulubionych projektów dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak w botkach Maison Margiela

Całość została uzupełniona czarnym shopperem od Ani Kuczyńskiej. Cena tej torby to 980 złotych. To bardzo popularny model SIMPATICA GRANDE NOTTE.

Agnieszka Woźniak-Starak z torbą Ani Kuczyńskiej

A wy jak oceniacie jej look?

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01