Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter"
ONS.pl
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na ważne wyznanie podczas premiery "Sali samobójców. Hejter"

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na ważne wyznanie podczas premiery "Sali samobójców. Hejter"

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się wycofać z show-biznesu po śmierci jej męża, nadal unika błysków fleszy, nie pozuje na ściankach. Angażuje się jednak w projekty, które są dla niej ważne - Woźniak-Starak w czwartek wieczorem poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter". Dziennikarka podczas eventu zdecydowała się przypomnieć jej historię. Opowiadając o filmie, przyznała się, że sama miała stalkera, walczyła z nim trzy lata:

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym, robimy zapasy, ale jest też inny wirus, który toczy współczesne społeczeństwo. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki - mówiła.

To bardzo trudne wyznanie, zwłaszcza że ten koszmar trwał długo. Niestety gwiazdy bardzo często mają problemy ze stalkerami. Wcześniej inne gwiazdy przyznawały się do podobnych problemów. Była to m.in. Małgorzata Foremniak, Ewa Farna czy Iza Miko.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter".

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu 
ONS.pl

Agnieszka Woźniak-Starak sama miała stalkera - koszmar trwał trzy lata.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu 
ONS.pl

Daria Ładocha o porównaniach do Agnieszki Woźniak-Starak
Newsy
Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak: "Strasznie stresuję się porównaniami..."
Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak: "Strasznie stresuję się porównaniami..."

Daria Ładocha zadebiutuje jako prowadząca reality show "Ameryka Express". W poprzednich sezonach gospodynią programu była Agnieszka Woźniak-Starak , jednak dziennikarka z powodów tragicznych doświadczeń w życiu prywatnym wycofała się z aktywności zawodowych.  Jak Daria Ładocha poradzi sobie w nowej roli? Z drugiej strony ma całkiem niezłe doświadczenie, biorąc pod uwagę jej zwycięstwo w drugiej edycji "Agenta-Gwiazdy". Zastąpiłam niesamowitą dziennikarkę, wspaniałą kobietę Agnieszkę, więc stresuje się porównaniami, ale nie starałam się jej zastąpić! Stworzyłam jakąś swoją postać. - powiedziała w rozmowie z Party.pl  Czy Daria zdecydowała się zwrócić do Agnieszki Woźniak-Starak z prośbą o wskazówki dotyczące programu? O tym, oraz kilku innych szczegółach nowej edycji "Ameryka Express" opowiedziała w wywiadzie dla Party.pl Posłuchajcie!  Zobacz także:  Express do sławy Darii Ładochy. Czy boi się porównań do Agnieszki Woźniak-Starak? Daria Ładocha zdradziła, że stresuje się porównaniami do Agnieszki Wożniak-Starak, ale starała się być sobą w programie. Czy odnalazła się w roli prowadzącej ?  

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nosi pamiątkę po mężu. Wzruszające!
Agnieszka Woźniak-Starak nie rozstaje się z pamiątką po zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża wycofała się z show-biznesu. Jednak teraz, po niemal rocznej przerwie, powoli wraca do pracy. Ostatnio poprowadziła oficjalną premierę nowego filmu Jana Komasy pt. "Sala samobójców. Hejter". W tym ważnym dniu Agnieszka Woźniak-Starak miała przy sobie pamiątkę po ukochanym mężu. O co chodzi? Zobaczcie poniżej! Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na ważne wyznanie podczas premiery "Sali samobójców. Hejter" Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter"  Jak już wspomnieliśmy, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show-biznesu po śmierci męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku, do którego doszło w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Po tym dramatycznym zdarzeniu Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała ze wszystkich programów, które prowadziła. Większość czasu spędzała w swoim ukochanym Zakopanem.  Teraz jednak dziennikarka powoli wraca do pracy. Jak pisaliśmy niedawno, Agnieszka Woźniak-Starak już od marca ma poprowadzić nową audycję w Newonce Radio. Oprócz tego dziennikarka pojawiła się także na uroczystej premierze nowego filmu Jana Komasy, którą miała przyjemność poprowadzić. Na tę okazję dziennikarka wybrała stonowaną stylizację w czarnym kolorze. Jednak naszą uwagę zwrócił duży pierścionek, który lśnił na jej palcu. To ten sam, który wręczył jej Piotr Woźniak-Starak, gdy oświadczał się jej podczas Balu TVN w 2015 roku. Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo przywiązana do tego pierścionka. Na pewno przypomina jej piękne chwile... Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter"  

Hejter.Sala samobójców
Mat. promocyjne
Newsy
„Sala samobójców. Hejter” dwa tygodnie po premierze kinowej w internecie! Gdzie obejrzeć? 
„Sala samobójców. Hejter” od 18 marca będzie dostępna w płatnej ofercie Player.pl!

Film „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy swoją premierę kinową miał 6 marca. Jednak w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym w Polsce, rząd na dwa tygodnie zdecydował się zamknąć kina, teatry, opery i filharmonię.  W związku z tym głośny film Jana Komasy już 18 marca pojawi się w płatnej ofercie Player.pl! To zaledwie dwa tygodnie po premierze. Wiemy, ile kosztuje dostęp do filmu! Ile kosztuje dostęp w Player.pl do filmu „Sala samobójców. Hejter”? W pierwszy weekend film „Sala samobójców. Hejter” obejrzało 143 tys. widzów, jak informują wirtualnemedia.pl, teraz będzie go można obejrzeć w Player.pl, a dostęp na 48 godzin kosztuje 35 zł. Od 18 marca film jest dostępny w ofercie „filmy na żądanie”. Od środy, 18 marca, do biblioteki Playera dołączy głośny film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”. Tytuł miał niedawno swoją premierę w kinach -czytamy w oficjalnym komunikacie. O czym jest film „Sala samobójców. Hejter”? „Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja debiutanckiego filmu Jana Komasy. Obraz opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się kocha.   Zobacz także:   Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa? W filmie Jana Komasy wystąpiła plejada gwiazd!  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner