Agnieszka Woźniak-Starak poruszona losem psów z hodowli pod Bydgoszczą
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje drastyczne zdjęcie i apeluje: "Nie wspierajcie bestialstwa". O co chodzi?

Agnieszka Woźniak-Starak poruszona losem psów z hodowli pod Bydgoszczą
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak apeluje do internautów i pokazuje drastyczne zdjęcia na Instagramie. O co chodzi? Gwiazda TVN wiele razy podkreślała, jak bardzo kocha zwierzęta więc teraz, kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o rozbiciu przez policję największej pseudohodowli zwierząt pod Bydgoszczą, Agnieszka szybko zareagowała i napisała na swoim profilu o psach i kotach, które przez wiele miesięcy żyły w skandalicznych warunkach. 

 

Agnieszka Woźniak-Starak apeluje do internautów

Agnieszka Woźniak-Starak w bardzo emocjonalnym wpisie odniosła się do artykułu, który ukazał się na portalu natemat.pl. Dziennikarze opisali bowiem, w jak dramatycznych warunkach żyły zwierzęta z hodowli prowadzone przez pewne małżeństwo. 

Dręczone miesiącami, wystraszone, tonące we własnych odchodach. Makabryczna hodowla psów i kotów działała w Dobrczu pod Bydgoszczą. W sobotę Pogotowie dla Zwierząt oraz policja wkroczyły do tego najsmutniejszego miejsca w Polsce - zaczyna się artykuł na natemat.pl.

Los zwierząt z pseudohodowli skomentowała gwiazda TVN. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała przy okazji, że sama adoptowała suczkę, która przeżyła podobny dramat. 

Potworne. "Rasowy, bez rodowodu" - nie kupujcie takich zwierząt, nie wspierajcie bestialstwa. Kiedyś adoptowałam suczkę zabraną z takiej hodowli. 6 lat siedziała w klatce i tylko rodziła małe. Nie wychodziła na dwór. Miała złamaną szczękę i jakieś resztki zębów. Była kłębkiem nerwów. Ale ją dzięki @fundacjaviva udało się uratować. Większość nie ma takiego szczęścia. #adoptujniekupuj A jeśli kupujesz, zrób to w sprawdzonej hodowli- napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Trzymamy kciuki, żeby zwierzęta z hodowli szybko znalazły kochających je właścicieli!

 

Zobacz także: Magdalena Boczarska namieszała w życiu prywatnym Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Co zrobiła?

 

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje rozbicie pseudohodowli zwierząt.

Agnieszka Woźniak-Starak poruszona losem psów z hodowli pod Bydgoszczą
Instagram

Gwiazda TVN poruszona losem zwierząt z hodowli.

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13