Agnieszka Włodarczyk wspomina Piotra Woźniaka Staraka

"Mówiłeś, że masz dziewięć żyć..." - Agnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Włodarczyk wspomina Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy w wieku 39 lat zginął na jeziorze Kisajno. Jego przyjaciele nie mogą się pogodzić z tak wielką stratą. W sieci pojawiło się mnóstwo pięknych wspomnień i pożegnań. Okazuje się, że bardzo blisko z Piotrem była Agnieszka Włodarczyk. Jak sama napisała, mąż Agnieszki Woźniak-Starak traktował ją jak członka rodziny. Zobaczcie, jak go pożegnała.

Agnieszka Włodarczyk: Dziękuję Ci za dobroć, troskę

Agnieszka Włodarczyk dodała na Instagramie bardzo wzruszający wpis na temat Piotra Woźniaka-Staraka. Piotr zwracał się do niej "siostra". Mieli bardzo dobre relacje, a więc śmierć producenta jest dla aktorki ogromnym ciosem:

Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji,żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to,że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie... Za ogromną gościnność,za rozmowy o muzie i filmach... Za to,że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś,że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś.  Wariacie Ty nasz🖤😥 Do zobaczenia w lepszym Świecie[*] Ps. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką-pewnie pogratuluje Ci filmu. I przytul ode mnie mojego Przyjaciela Tomka Albera[*] Nigdy Cię nie zapomnę... Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej Rodziny Piotra - napisała gwiazda.

Piotra pożegnała również Alicja Bachleda-Curuś, z którą spotykał się ponad 17 lat temu:

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów

Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura poinformowała, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Nie podano jednak terminu:

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej. - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji,żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to,że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie... Za ogromną gościnność,za rozmowy o muzie i filmach... Za to,że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś,że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś. Wariacie Ty nasz🖤😥 Do zobaczenia w lepszym Świecie[*] Ps. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką-pewnie pogratuluje Ci filmu. I przytul ode mnie mojego Przyjaciela Tomka Albera[*] Nigdy Cię nie zapomnę... Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej Rodziny Piotra

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat. 

Piotr Woźniak-Starak
instagram

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08