Agnieszka Włodarczyk wspomina Piotra Woźniaka Staraka
Newsy

"Mówiłeś, że masz dziewięć żyć..." - Agnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka

"Mówiłeś, że masz dziewięć żyć..." - Agnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy w wieku 39 lat zginął na jeziorze Kisajno. Jego przyjaciele nie mogą się pogodzić z tak wielką stratą. W sieci pojawiło się mnóstwo pięknych wspomnień i pożegnań. Okazuje się, że bardzo blisko z Piotrem była Agnieszka Włodarczyk. Jak sama napisała, mąż Agnieszki Woźniak-Starak traktował ją jak członka rodziny. Zobaczcie, jak go pożegnała.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Agnieszka Włodarczyk: Dziękuję Ci za dobroć, troskę

Agnieszka Włodarczyk dodała na Instagramie bardzo wzruszający wpis na temat Piotra Woźniaka-Staraka. Piotr zwracał się do niej "siostra". Mieli bardzo dobre relacje, a więc śmierć producenta jest dla aktorki ogromnym ciosem:

Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji,żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to,że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie... Za ogromną gościnność,za rozmowy o muzie i filmach... Za to,że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś,że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś.  Wariacie Ty nasz🖤😥 Do zobaczenia w lepszym Świecie[*] Ps. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką-pewnie pogratuluje Ci filmu. I przytul ode mnie mojego Przyjaciela Tomka Albera[*] Nigdy Cię nie zapomnę... Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej Rodziny Piotra - napisała gwiazda.

Piotra pożegnała również Alicja Bachleda-Curuś, z którą spotykał się ponad 17 lat temu:

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów

Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura poinformowała, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Nie podano jednak terminu:

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej. - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji,żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to,że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie... Za ogromną gościnność,za rozmowy o muzie i filmach... Za to,że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś,że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś. Wariacie Ty nasz🖤😥 Do zobaczenia w lepszym Świecie[*] Ps. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką-pewnie pogratuluje Ci filmu. I przytul ode mnie mojego Przyjaciela Tomka Albera[*] Nigdy Cię nie zapomnę... Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej Rodziny Piotra

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat. 

Piotr Woźniak-Starak
instagram

Zobacz także
Leszek Stanek o śmierci Piotra Woźniaka Staraka

Leszek Stanek żegna Piotra Woźniaka Staraka: "Łączę się w bólu z Agnieszką"

Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak byli parą. Aktorka pożegnała producenta

 

Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram
Newsy
To z nią chciał spędzić całe życie! Agnieszka była największą miłością Piotra Woźniaka-Staraka
To z nią chciał spędzić całe życie! Agnieszka była największą miłością Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszkę i Piotra Woźniaków-Staraków połączyło uczucie jak z bajki, a historia ich związku to gotowy materiał na film romantyczny. Para poznała się pod koniec 2014 roku. Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że było to całkiem nieoczekiwane spotkanie. Znajomi zabrali ją do jego domu na imprezę, a ona początkowo nawet nie chciał tam iść i nie miała ochoty poznawać "żadnego Staraka". Potem jednak nie chciała wychodzić z jego domu!  Pamiętam jak pierwszy raz go tutaj, w tym domu zobaczyłam. Przyjechaliśmy do niego ze znajomymi, chociaż nie miałam na to ochoty. Bo nie chciało mi się jechać. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że spotkałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem nie miałam z kolei ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze - wyznała Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem "Pani". Para nie zaczęła jednak od razu spotykać się ze sobą. Ich miłość zaczęła się dopiero rok później po pierwszym spotkaniu. Piotr Woźniak-Starak jednak długo walczył o swoją ukochaną! Przeczytajcie więcej poniżej.  

Agnieszka Włodarczyk z bratem na premierze filmu Ukryta Gra
Newsy
Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem?! Wiemy, kim jest mężczyzna, który towarzyszył jej na premierze filmu
Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem?! Wiemy, kim jest mężczyzna, który towarzyszył jej na premierze filmu

Agnieszka Włodarczyk ma nowego partnera?! Aktorka pojawiła się na premierze filmu "Ukryta Gra" w towarzystwie przystojnego mężczyzny, którego wszyscy okrzyknęli chłopakiem gwiazdy. Ale czy rzeczywiście Agnieszka znalazła w końcu miłość? Agnieszka Włodarczyk z bratem na ściance! Nic z tych rzeczy - Agnieszka na film zabrała młodszego o dziesięć lat brata, Roberta Stasiukiewicza. Rodzeństwo spędza ze sobą mnóstwo czasu, choć rzeczywiście rzadko pojawiają się na oficjalnych imprezach razem. Niektórzy więc mogli go wziąć za nowego chłopaka gwiazdy, tym bardziej, że o jej życiu uczuciowym ostatnio mocno przycichło. W listopadzie 2018 roku Agnieszka rozstała się z wokalistą, Maciejem Grendą, znanym m.in. z "The Voice of Poland". Wcześniej związana była m.in. z tajemniczym Gabrielem, a lata temu z Mikołajem Krawczykiem. Wiązano ją również z Sławkiem Uniatowskim. Czy teraz kogoś ma? To pozostaje tajemnicą samej Włodarczyk.  Zobacz także:   Kolejne rozstanie w życiu Agnieszki Włodarczyk! Zobacz, z kim spotykała się aktorka Agnieszka Włodarczyk na premierze filmu "Ukryta Gra" z bratem, Robertem.  Dla Agnieszki była to ważna premiera, bowiem "Ukryta Gra" to ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka, przyjaciela aktorki. Tuż po jego śmierci pożegnała go wzruszającymi słowami: Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to, że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie... Za ogromną gościnność, za rozmowy o muzie i filmach... Za to, że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś, że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś. ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik