Party Stories
Agnieszka Włodarczyk w "Pytaniu na śniadanie"
ONS
Newsy

Włodarczyk po prawie dwóch latach przerwała milczenie

Gwiazda udzieliła telewizyjnego wywiadu. Co powiedziała?

Agnieszka Włodarczyk przez ostatnie dwa lata była na świeczniku mediów ze względu na swój związek z Mikołajem Krawczykiem. Mówiono nawet, że romans przyczynił się do upadku kariery aktorki, gdyż reżyserzy i producenci boją się ją zatrudniać. Zobacz: Nikt nie chce pracować z Włodarczyk!

Gwiazda nie komentowała doniesień ze swojego życia przez prawie dwa lata. Dziś w "Pytaniu na śniadanie" przerwała milczenie. Niestety Agnieszka w rozmowie z Pauliną Drażbą nie powiedziała nic na temat życia prywatnego. Za to opowiedziała o swoich obecnych planach zawodowych.

Kilka dni temu premierę miał nowy singiel Włodarczyk "Twoja mała Aga". Piosenka w pewnym sensie jest protestem, mówiącym, aby wszyscy odczepili się od niej, gdyż sama sobie świetnie radzi. A jej milczenie było spowodowane intensywną pracą nad materiałem na płytę.

- Jeżeli szukam materiału przez jakiś czas na płytę, pracuję trochę pocichu, no to muszę mieć dla siebie czas i znaleźć energię, aby doprowadzić sprawę do końca. Nagrałam singla i jestem z tego powodu zadowolona. Piosenka jest próbą rozliczenia się z przeszłością. Jest to też piosenka o tym, że mimo wielu przeciwności losu, naprawdę można iść do przodu.


Myślicie, że Agnieszce uda się jeszcze wrócić na szczyty popularności, a publiczność będzie mówić o jej dokonaniach, a nie tylko o tym, że odbiła mężczyznę koleżance z pracy?

Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk w TYM ROKU wezmą ślub

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowy teledysk Mikołaja Krawczyka
YouTube
Newsy
Krawczyk nakręcił teledysk w schronisku. Pojawiła się w nim Włodarczyk [WIDEO]
Hit czy kit?

Mikołaj Krawczyk zdobył sławę jako aktor, ale od dłuższego czasu stara się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej wraz ze swoim zespołem Rockoholic. Wielkim zainteresowaniem cieszył się teledysk "Wykochaj mnie na śmierć", który powstał na złomowisku. Przypomnijmy:  Krawczyk nagrał piosenkę o miłości do Włodarczyk. Klip nakręcił na złomowisku Aktor idzie za ciosem. Wczoraj swoją premierą miał kolejny klip, tym razem do piosenki "Teraz Ty". Obraz powstał m.in. w schronisku dla zwierząt. W kilku ujęciach możemy zobaczyć jak Mikołaj wraz z Agnieszką Włodarczyk wyprowadzają psy na spacer. Piosenka utrzymała jest w pop-rockowym klimacie, a refren szybko wpada w ucho.  Ma szansę stać się hitem? Zobacz:  Krawczyk przerywa milczenie w sprawie dzieci: To trudna sytuacja, chciałbym...     Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk na Festiwalu w Międzyzdrojach:

Agnieszka Włodarczyk na Top Trendy 2014 w Sopocie
ONS
Newsy
TYLKO U NAS: Włodarczyk wystąpi dziś w Sopocie. To tylko wstęp do tego, co szykuje [WIDEO]
Gwiazda zdradziła nam swoje plany

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z gwiazd, które w ten weekend przyjechały do Sopotu, aby obejrzeć festiwal Top Trendy 2014 . Obecność gwiazdy i jej ukochanego, Mikołaja Krawczyka , wzbudziła sporo sensacji. Dlaczego? Operę Leśną odwiedziła bowiem Aneta Zając , a relacje tej trójki nie należą do najłatwiejszych. Przypomnijmy: Zając i Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem w Sopocie. Mamy wideo z ich niezręcznego spotkania Aktorka nie poprzestanie jednak tylko na roli widza. Już dziś sopocka publiczność i ludzie zgromadzeni przed telewizorami będą mogli zobaczyć ją również na scenie. Na fali sukcesu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", producenci festiwalu postanowili zaprosić Agnieszkę, aby mogła popisać się swoimi umiejętnościami wokalnymi - jej występ zamknie ostatni dzień Top Trendów. W rozmowie z AfterParty.pl Włodarczyk zdradziła, że zaśpiewa wielki hit Kelly Rowland. Obecnie myśli też o nagraniu własnego singla, choć o autorskiej płycie raczej nie może być mowy.   W tym roku również będę kończyć cały ten festiwal Top Trendy piosenką Kelly Rowland "Love Takes Over" w aranżacji zbliżonej do oryginału. Koncerty mam cały czas, natomiast jeśli chodzi o płytę to jest to ciężka, długa i mozolna praca - nie wiem czy się podejmę. Natomiast myślę nad singlem. Ja jestem zawsze całym sercem za rockiem, więc myślę, że to w tę stronę pójdzie - wyznała w rozmowie z nami Agnieszka. Jesteście ciekawi tego występu? Dobór repertuaru jest dość zaskakujący. Zobacz: Włodarczyk pokazała się bez makijażu. To zupełnie inna osoba Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Sopocie:

Zagraniczna kariera Mikołaja Krawczyka
ONS
Newsy
Zagranica upomina się o Krawczyka: Interesują się mną bardziej niż w Polsce
Mikołaj przed szansą na światową karierę

Mikołaj Krawczyk od dłuższego czasu stara się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej wraz ze swoim zespołem Rockoholic. Grupa wydała już kilka teledysków, a ostatnim z nich wzięła udział sama Agnieszka Włodarczyk . Przypomnijmy: Krawczyk nakręcił teledysk w schronisku. Pojawiła się w nim Włodarczyk  Trudno jednak usłyszeć piosenki Mikołaja w polskich radiostacjach czy zobaczyć go na wielkich koncertach. W rozmowie z lifestyle.newseria.pl wyjaśnia, że ma to związek z dość późnym startem projektu całego zespołu. Krawczyk ma jednak powody do radości. Jego utworami interesują się zagraniczne stacje radiowe. W Polsce nie do końca może na to liczyć: Z koncertami jest taki problem, że projekt powstał zbyt późno. Wystartowaliśmy 24 kwietnia, więc w tamtym czasie wszystkie terminy koncertowe były już zajęte. Oprócz tego mieliśmy problem, aby przedostać się do radia. Robiłem to więc własnym sumptem, bo jestem najbardziej znany dzięki aktorstwu. Musi minąć trochę czas, zanim ludzie zaczną mnie kojarzyć z muzyką. Drzwi dla zespołu jednak powoli już się otwierają. Odezwały się do nas stacje radiowe z zagranicy, gdzie jest dużo większe zainteresowanie niż w Polsce - przekonuje Mikołaj Pozostaje trzymać nam kciuki.  Zobacz: Krawczyk przerywa milczenie w sprawie dzieci: To trudna sytuacja, chciałbym... Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk w Międzyzdrojach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner