Agnieszka Włodarczyk o Zając
ONS
Newsy

Włodarczyk: Kobiety mszczą się na byłych wykorzystując niewinne dzieci

Agnieszka wbija szpilę Anecie Zając

Agnieszka Włodarczyk lubi wykorzystywać okazje, w których może bić szpile Anecie Zając. Ostatnio w rozmowie z dwutygodnikiem "Show" przyznała jaką będzie mamą, zapewniając, że nie ograniczy ojcu swoich dzieci ewentualnego kontaktu z nimi, jeśli doszłoby do kryzysu czy rozwodu.

- Jestem przekonana, że zakocham się w naszym dziecku bez pamięci. Moi rodzice byli mocno zakochani we mnie, mimo że się rozwiedli kiedy miałam dwa lata. Z perspektywy czasu i różnych doświadczeń jestem mamie wdzięczna za to, że nigdy nie buntowała mnie, mimo, że się rozwiedli, kiedy miałam dwa lata. Nie utrudniała mi również kontaktów z nim. Zawsze wręcz zabiegała o nie dla mojego dobra. Dzisiaj kobiety często mszczą się na swoich byłych, wykorzystując do tego celu Bogu ducha winne dzieci. potem mówią, że dobro dziecka jest najważniejsze. To czysta hipokryzja.


Mamy wrażenie, że korzystając z okazji obecności na łamach gazety, Agnieszka chciała dopiec Anecie Zając, która wielokrotnie udowodniła, że dzieci są dla niej ważniejsze nawet od kariery.

Przypomnijmy, że Aneta udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zapewniła, że w trosce o dobro synów nie opowie publicznie o rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. Czyli zupełnie inaczej niż Włodarczyk o miłości do aktora i wspólnym "ciele astralnym".

Zobacz: Zając: Chronię dzieci! Będą za parę lat to czytaćTak Aneta Zając samotnie wychowuje synów:

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na imprezie Polsatu
Newsy
Tylko u nas! Aneta Zając o relacjach z Mikołajem Krawczykiem! "Powiem to ostatni raz..."
Aktorka ma klasę!

Odkąd wyszło na jaw, że związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka przestał istnieć , wszyscy zastanawiają się, co było przyczyną końca ich miłości. Spekulowano, że para się rozstała z powodu zdrady aktora. Pojawiła się też plotka, że Mikołaj Krawczyk porzucił Agnieszkę Włodarczyk , by… ponownie związać się z matką swoich dzieci i byłą partnerką Anetą Zając!  Czy to prawda? Sprawdził to najnowszy dwutygodnik „Flesz”!          Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to z doświadczenia wiem, że nie warto o nim opowiadać. Nawet jeśli zewsząd bombardują mnie informacje o moich rzekomych związkach. Nie muszę nic komentować, bo tak się szczęśliwie składa, że los sam załatwia za mnie takie sprawy – przyznała w rozmowie z „Fleszem” Zając. Jak aktorka odpowiedziała na pytanie, czy znów stali się sobie bliscy z byłym partnerem ? Widzę, że to gorący temat, który powraca jak bumerang. Powiem to ostatni raz. Jesteśmy z Mikołajem dorosłymi ludźmi i w końcu mamy poprawne relacje. Takie, jakie powinni mieć rodzice, którzy dobro swoich dzieci stawiają na pierwszym miejscu – skwitowała krążące plotki Aneta. I choć Zając nie ma obecnie żadnego partnera, to nie ukrywa, że jest szczęśliwa , a z wiekiem staje się także… odważniejsza! A to za sprawą dwóch synów, Roberta i Michała , których aktorka kocha najbardziej na świecie. Znajduję w sobie odwagę, by sięgać po rzeczy, które wcześniej wydawały mi się niedostępne. Czuję, że dopiero nabieram wiatru w żagle, i chcę spełniać swoje marzenia! – deklaruje Aneta. Chcesz wiedzieć, jakie marzenia udało się spełnić Anecie Zając i jakie talenty odziedziczyli  po niej synowie? Przeczytasz w nowym „Fleszu”.   Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: jednak rozstanie! A tak się kochali - przypominamy...

Aneta Zając, Sylwia Juszczak
Newsy
Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?
Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?

To chyba zaskoczyło wszystkich,  Aneta Zając i Sylwia Juszczak zrobiły sobie wspólne zdjęcie i pokazały światu, że była i obecna dziewczyna Mikołaja Krawczyka mogą się dogadać, a nawet wspólnie spędzać czas. Jak do tego doszło, że Zając i Juszczak spędzają wspólnie czas? Myślę, że to pochwała normalności i dowód na to, że obie kobiety, które są matkami, wiedzą jak ważne jest porozumienie ponad podziałami . Dobro dzieci jest najważniejsze - mówi Rewii Katarzyna Kalicińska, agentka Sylwii Juszczak. Jak czytamy w Rewii, Aneta, Mikołaj i Sylwia znają się jeszcze z łódzkiej filmówki. Dlatego mają wspólne wspomnienia i tematy do rozmów. Podobno Anecie podoba się to, że Sylwia Juszczak nie rozbiła żadnego związku, sama rozeszła się z mężem i ojcem swoich synów Natana i Vincenta ponad dwa lata temu, choć formalnie rozwiodła się z nim dopiero w styczniu tego roku. Aneta Zając cieszy się, że Sylwia jest mamą i dobrze zna trudy wychowywania dzieci. Aneta i Sylwia akceptują się nawzajem i dlatego relacje między Zając a Krawczykiem też się bardzo poprawiły. Mikołaj odnalazł się w roli ojczyma dla synów Sylwii i ma świetne relacje ze swoimi sześcioletnimi już synami Robertem i Michałem. Sylwia i Mikołaj mieszkają ze sobą od 2 miesięcy i z czwórką dzieci radzą sobie całkiem dobrze, zwłaszcza w trakcie trwania Euro 2016 - panowie mają strefę kibica. Zobacz także: Sylwia Juszczak na kawie z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka! Nowa przyjaźń w show biznesie?   Aneta Zając i Sylwia Juszczak teraz często spotykają się na kawie.   Mikołaj Krawczyk jest w nowym związku szczęśliwy i realizuje swoją pasję muzyczną. Wydał nowy singiel ze swoim zespołem.   Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są ze sobą już ponad 5 miesięcy i ich związek kwitnie.

Aneta Zając przegrała sprawę z Mikołajem Krawczykiem
ONS
Newsy
Krawczyk wygrał sprawę w sądzie z Zając. Poszło o dzieci
Kulisy wychodzą na jaw

Historia relacji Anety Zając i Mikołaja Krawczyka to gotowy scenariusz na serial z wieloma wątkami. Gwiazdy "Pierwszej miłości" przez lata tworzyli bardzo udany związek, a owocem ich miłości jest dwójka synów. Niestety, para nie wytrzymała próby czasu, a Mikołaj związał się z Agnieszką Włodarczyk. Media przez kilka ostatnich dni plotkowały zaś o ich rozstaniu, właśnie ze względu na Anetę, do której miał wrócić. Przypomnijmy: Krawczyk i Włodarczyk rozstali się? Gwiazdy w końcu skomentowały doniesienia tabloidu Wszelkie doniesienia na ten temat są na bieżąco komentowane przez samych zainteresowanych, zwłaszcza, jeśli chodzi m.in. o sprawy sądowe między Anetą i Mikołajem o ich synów. Jak informuje JastrzabPost.pl, aktor ma na swoim koncie jedną wygraną - tę, w której oskarżył gwiazdą o utrudniony kontakt z dziećmi, po wcześniejszej decyzji sądów, która była również na jego korzyść. Cała historia została jednak uciszona i nikt nie zna jej szczegółów. Pytanie dlaczego Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk nie reagują stanowczo na kłamliwe artykuły na ich temat? Skoro doniesienia tabloidów są nieprawdziwe? Dlaczego nie upubliczniają walki Mikołaja o dzieci, albo wyroku sądu który stwierdził, że matka jego synów utrudnia ojcu kontakt z chłopcami? - czytamy na blogu Agnieszki Jastrzębskiej Zaskoczeni? Zobacz: Aneta Zając o samotnym wychowywaniu dzieci: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam Aneta Zając na imprezie sportowej marki:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner