Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na premierze filmu "Tajemnica Westerplatte"

Włodarczyk i Krawczyk wracają na salony! Koniec z kryzysem?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na premierze filmu "Tajemnica Westerplatte"

Co jakiś czas media podają informacje na temat kryzysu związku Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Według różnych doniesień przyczyną problemów pary jest aktorka, która cały czas zazdrosna jest o Anetę Zając. Ponadto duży wpływ na ich kłótnie mają także jej problemy ze znalezieniem pracy. Przypomnijmy: Włodarczyk już znalazła sposób na przeżycie

Na wczorajszej premierze głośnego filmu "Tajemnica Westerplatte" zakochani dumnie przeszli się po czerwonym dywanie ucinając w ten sposób wszystkie spekulacje, na temat wszelkich spięć po między nimi. Para na ściance zaprezentowała się w swoim ulubionym grungeowym stylu, w którym jak zwykle dominowały skóry i luźne koszulki oraz ciężkie buty. Włodarczyk dodatkowo miała na sobie wielkie okulary w grubych oprawkach.

Tego wieczoru para nie okazywała sobie tak namiętnie uczuć, jak robiła to wcześniej, gdy pojawiała się publicznie. Widocznie Włodarczyk i Krawczyk zmądrzeli i nie chcą lansować się już dłużej na namiętności i chemii po między nimi. Tym razem gwiazdy postanowiły subtelnie dawać sobie nawzajem miłosne sygnały poprzez ukradkowe wymienianie głębokich spojrzeń czy ciągłe trzymanie się za ręce.

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00