ONS

Włodarczyk i Krawczyk wprowadzą się do nowego domu: Są przeszczęśliwi!

ONS

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk to aktorska para, która wzbudza spore zainteresowanie fanów i mediów. Odkąd w 2012 roku para postanowiła być razem, regularnie pojawiają się doniesienia medialne na ten temat. Okazuje się, że po kilku latach tułania się po różnych miejscach, w końcu postanowili wspólnie kupić mieszkanie w warszawskim Wawrze. Willa w stanie surowym podobno kosztowała 1 mln złotych.

W "Na żywo" pojawił się wywiad ze znajomą pary, która zdradziła kilka szczegółów na ten temat:

W tym tygodniu Aga i Mikołaj wreszcie wprowadzają się do nowego domu. Są przeszczęśliwi! Przewożą rzeczy z wynajmowanego mieszkania, kupują brakujące elementy wyposażenia. Niedawno dowieziono im pralkę, którą wybrała Agnieszka. Cieszą się, że wreszcie będą na swoim.
 

Informatorka gazety dodała także:

Mikołaj nie ukrywa, że chciałby, aby w miłosnym gniazdku, które tworzą z Agnieszką, kiedyś rozbrzmiewał śmiech ich dzieci. Cieszy się, że ukochana już nie odrzuca perspektywy założenia rodziny. Co więcej, bardzo polubiła jego 4-letnich synów, Michała i Roberta, i ma z nimi znakomity kontakt - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Myślicie, że planują powiększenie rodziny?


Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: to koniec związku?

 

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33