Buzek i Włodarczyk w idenstycznych sukienkach

WPADKA: Buzek w sukience Włodarczyk sprzed dwóch lat

Buzek i Włodarczyk w idenstycznych sukienkach

Gwiazdy pojawiające się czerwonych dywanach czy wytwornych bankietach chcą wyglądać jak najlepiej. Dlatego przed wyjściem na imprezę zatrudniają stylistów, aby dobrali im odpowiednią kreację do okazji. Czasem zdarza się, że modowi eksperci popełnią gafę i ubiorą swoją klientkę w rzecz, którą wcześniej miał na sobie ktoś inny. W miniony poniedziałek na rozdaniu Orłów Agata Buzek pojawiła się w identycznej granatowej sukience, co dwa lata wcześniej Agnieszka Włodarczyk na gali z okazji 15-lecia Fundacji Polsat.

Obie aktorki zaprezentowały się w długiej wieczorowej sukni w kolorze indygo. Agata Buzek w kreacji o lekko wiktoriańskiej formie z rozcięciem wyglądała niezwykle elegancko. Jednak jej fason za bardzo podkreślał bardzo szczupłą figurę gwiazdy.

Agnieszka Włodarczyk w sukience z seksownym rozcięciem subtelnie eksponującym nogi wyglądała równie dobrze co Buzek. Jednak efekt byłby bardziej spektakularny, gdyby aktorka udając się na galę nie przesadziła z solarium. Kolor kreacji mocno kontrastował z karnacją gwiazdy.

Kreacje gwiazd na tegorocznym rozdaniu Orłów:

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59