To już dziś, 13 października o 20.05 w "Hell's Kitchen" zobaczymy zmagania Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka po przeciwnych stronach barykady. Co będą robić? Zadaniem Włodarczyk i Krawczyka będzie przygotowanie deserów wyłącznie z polskich składników.

Zapytaliśmy Agnieszkę, czy nie bała się konfrontacji swoich umiejętności kulinarnych z polskim guru gotowania Wojciechem Modestem Amaro?

Agnieszka Włodarczyk o swoim gotowaniu

Lubię gotować, ale tylko dla moich bliskich. Zawsze im smakuje, mimo iż zdaje sobie sprawę, że mogą być nieobiektywni - mówi z uśmiechem Włodarczyk. - Nie chciałam zawieść swojej drużyny - dodaje Agnieszka.

Na pewno obiektywny był Wojciech Modest Amaro. Czy Aktorka bała się jego surowej oceny?

Amaro tylko wygląda groźnie, może przez swój wzrost? Mam wrażenie, że ten facet ma ogromne poczucie humoru. Poza tym, gdy w dzieciństwie współpracuje się z reżyserami, którzy uchodzą za tyranów, groźna mina Amaro nie robi takiego wrażenia - słyszymy od Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk spełniła swoje marzenie. Jakie?

Już wiadomo, że drużyna Agnieszki wygrała, a w nagrodę wszyscy... latali w Fly Spot. Dla Agnieszki była to największa przygoda ostatnich lat.

Latanie to było spełnienie jednego z moich marzeń - wyznaje nam Agnieszka Włodarczyk.

Zobacz: ZDJĘCIA TYLKO U NAS! Agnieszka Włodarczyk w Nowym Jorku. Podoba Wam się jej stylizacja?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Hell's Kitchen
mat. prasowe

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Hell's Kitchen

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Hell's Kitchen
mat. prasowe