Agnieszka Woźniak Starak (Szulim) przeszła na dietę

Agnieszka Woźniak-Starak zachwycona okładką "BeActive"! Podziękowała też Chodakowskiej

Agnieszka Woźniak Starak (Szulim) przeszła na dietę

Agnieszka Woźniak-Starak zachwycona okładką "BeActive"! Właśnie w kioskach pojawił się nowy numer pisma Ewy Chodakowskiej, a na okładce pojawiła się dziennikarka. Gwiazda jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo! Agnieszka Woźniak-Starak zapozowała w bikini i pokazała fantastycznie wyrzeźbione ciało. Podkreśliła jednak we wpisie na Instagramie, że okupione było to ciążką pracą w gronie wspaniałych ludzi:

Wracam do domu, a tu niespodzianka! #beactive Nie ukrywam, lubię tę okładkę. Dlaczego? Bo nigdy w życiu nie byłam tak konsekwentna jak przez ostatni rok. Bo odkryłam, że mogę wstawać o 6 i spędzać ponad godzinę w korkach, żeby tylko dojechać na trening i jeszcze mam z tego radochę. Bo uzależniłam się od endorfin, od dobrej energii i fantastycznych ludzi, których na tych treningach spotykam. I nie wyobrażam sobie już, żeby było inaczej! @chodakowskaewa dzięki :*

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce "BeActive"

 

Agnieszka Woźniak-Starak od dłuższego czasu chwali się tym, że bardzo dba o siebie. Ostatnio pochwaliła się również, jaką dietę stosuje. Na Instagramie regularnie też zachwala jogę i jej wspaniały wpływ na ciało i umysł. Dziennikarka trenuje również w studiu Ewy Chodakowskiej i to jej dziękuje za swoją metamorfozę, bo to ona skłoniła ją do ulepszania swojego ciała. Choć warto podkreślić, że gwiazda nigdy nie mogła narzekać na świetną sylwetkę.

 

Zobacz: Seksowna Agnieszka Woźniak-Starak na okładce "BeActive"

 

Agnieszka Woźniak-Starak o swojej metamorfozie

Agnieszka Szulim w bikini

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce BeActive

 

Agnieszka Woźniak Starak na okładce Be Active

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23