Party Stories
Szulim z Nergalem i Żakowskim na koncercie Depeche Mode
ONS
Newsy

Szulim podgrzewa atmosferę. Imprezuje z Nergalem i Żakowskim

Dziennikarka nie narzeka na powodzenie u mężczyzn

W ostatnich tygodniach głośno było o domniemanym romansie Agnieszki Szulim z Nergalem. Relacja charakternej dziennikarki z "aniołem ciemności" rozpaliła bulwarową prasę do czerwoności. Przypomnijmy: Nergal i Szulim są razem!? Zaimponowała mu jej przebojowość

Żadna ze stron nie ustosunkowała się oficjalnie do tych informacji, wręcz przeciwnie - aktywność Szulim i Nergala na portalach społecznościowych tylko podgrzewała atmosferę (zobacz: Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"). W międzyczasie pojawiły się plotki, że Agnieszkę łączy coś więcej nie z Nergalem, a Maćkiem Żakowskim - znanym socjologiem i warszawskim biznesmenem.

Wczoraj na profilu na Facebooku Szulim pojawiło się jej zdjęcie w towarzystwie obu tych panów z podpisem "Skandal!" - cała trójka bawiła się razem po koncercie Depeche Mode. Dziennikarka wie, jak podkręcić zainteresowanie i grać z mediami, a tego typu wpisy tylko zaogniają całą sytuację.

Zobaczcie wspólne zdjęcie Szulim i jej adoratorów. Myślicie, że to wszystko tylko gra?

 

Zobacz też galerię zdjęć gwiazd, które wybrały się na koncert Depeche Mode w Warszawie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nergal pokazał mamę
Facebook
Newsy
Nergal pokazał swoją mamę. Podobni?
Delikatne oblicze kontrowersyjnego gwiazdora

Adam Darski czyli popularny Nergal to jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów polskiego show-biznesu. Palenie Biblii na scenie, ostre wypowiedzi o kościele katolickim i śmiałe podejście do tematów związanych z seksem czyni go ulubieńcem mediów i tabloidów. Przypomnijmy: Nergal będzię dawał korepetycje z seksu? Nergal ma też jednak swoją łagodną stronę. Ostatnio pochwalił się na Facebooku zdjęciem ze swoją ukochaną mamą - trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające, a i przy matce Adam wygląda jakoś mniej... diabelsko ;) Pochwalił się również, że mama przygotowała mu pyszny krem z dyni, który zabrał ze sobą do Warszawy w słoiku - dodając ironicznie, że jest już prawdziwym "słoikiem". Nergal z matką. Słodko razem wyglądają? Zobacz: Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"   Nergal z Andrzejem Piasecznym na koncercie Depeche Mode w Warszawie:

Nergal będzie pisał o seksie?
ONS
Newsy
Nergal będzię dawał korepetycje z seksu?
Darski dostał propozycję nowej pracy

Adam Darski ostatnio ponownie zyskał na popularności. Wszystko dzięki przyjaźni z Agnieszką Szulim, z którą miał mieć nawet romans. Atmosferę wokół jego osoby z pewnością podgrzał wpis na Facebooku dziennikarki. Nergal napisał w nim pozdrowienia od "Czarnego Anioła Ruchania". Zobacz: Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia" Na fali tego incydentu jeden z miesięczników zaproponował Darskiemu rubrykę . Lider grupy Behemoth miał by w niej pisać o seksie oraz doradzać sfrustrowanym w tej sprawie czytelnikom . O ofercie pracy jaką dostał Darski podzielił się z fanami na Facebooku. Do wpisu dołączył fotkę z ewidentnym podtekstem seksualnym. - T aka sytuacja. Napisali do mnie z poczytnego polskiego miesięcznika, żebym na fali ostatnich medialnych wydarzeń obiął u nich comiesięczną rubrykę o seksie, gdzie odpowiadałbym na pytania sfrustrowanych pan i panów. Chcą to nazwać CZARNY ANIOŁ RUCHANIA RADZI... - chwali się Nergal. Niestety, z dalszej wypowiedzi wynika, że raczej nie podejmie współpracy - 30pln (bez VATU) piechotą nie chodzi, ale w sumie się waham... "Dzień dobry panie Czarny Aniele Ruchania. Nie staje mi, bo moja dziewczyna pachnie rosołem. Co mam robić? Czarny Anioł: Upewnij się, ze nie jest kura..." Hm, co myślicie? [pisownia oryginalna] - napisał Nergal na Facebooku. Myślicie, że Darski sprawdziłby się w roli eksperta od spraw łóżkowych. W końcu ma spore doświadczenie z kobietami? Zobacz: Powstał MOTOR na cześć Nergala Nergal z Andrzejem Piasecznym na koncercie Depeche Mode w Warszawie:

Nowa dziewczyna Nergala. Alicja Domańska nowa dziewczyna Nergala. Kim jest Alicja Domańska
ONS/www.moreordress.blogspot.com
Newsy
Nergal flirtuje ze śliczną artystką. Ładniejsza od Dody?
Nie ukrył jej przed paparazzi

Życie uczuciowe Nergala to dość wdzięczny temat dla tabloidów i kolorowej prasy. Ekscentryczny muzyk po głośnym związku i jeszcze głośniejszym rozstaniu z Dodą , rzucił się w wir przelotnych romansów. Swego czasu plotkowano nawet, że uległa mu m.in. Agnieszka Szulim . Niezależnie od wiarygodności tych doniesień, para pozostaje w przyjacielskich wręcz stosunkach. Przypomnijmy: Szulim imprezuje z Nergalem w sztucznej pianie Ostatnio Darski nie miał powodów do zadowolenia. Wraz z muzykami ze swojego zespołu został zatrzymany na terenie Rosji i pod zarzutem nielegalnej wizy spędził noc w areszcie, na którego warunki skarżył się potem głośno w telewizji. Tuż po powrocie postanowił odstresować się u boku ślicznej brunetki. "Fakt" szybko ustalił, że to Alicja Domańska, znana w Trójmieście malarka. Na jej zdjęciach opublikowanych w sieci widać, że podobnie jak Adam, lubi dość mroczny styl. Tak prezentuje się nowa przyjaciółka Nergala. Ładna? Zobacz: Nergal złamał rosyjskie prawo. Sąd wydał wyrok w jego sprawie   fot. www.moreordress.blogspot.com Nergal imprezuje z Szulim:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner