Agnieszka Szulim skrytykowała Dodę
ONS

Szulim: Złote czasy Dody mamy za sobą

Agnieszka Szulim skrytykowała Dodę
ONS

Jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVN będzie ponownie Agnieszka Szulim. Program dziennikarki "Na Językach" wracana antenę po wakacyjnej przerwie i zapowiada się jeszcze ostrzej niż ostatnio. Przypomnijmy: Zakochana Szulim na konferencji TVN

Podczas konferencji Szulim przyznała, że przez treści omawiane w programie, kilka gwiazd ma z nią teraz na pieńku. Jedną z takich osób jest podobno Doda, która nie była zadowolona ze sposobu i kontekstu w jakich pojawiała się w "Na Językach" - jedna ze spraw skończyła się nawet w sądzie, gdy znany chirurg plastyczny na antenie stwierdził, że piosenkarka zrobiła sobie operację plastyczną nosa. Szulim jednak nie przejmuje się tym, że gwiazda nie darzy jej sympatią.
 

Doda ma parę powodów, by się obrazić, rzeczywiście była często bohaterką naszego programu. Moim zdaniem, jakby złote czasy Dody mamy za sobą i nie ma o czym mówić - powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu.


Zgadzacie się z opinią Szulim? Myślicie, że Doda powinna jej odpowiedzieć? Zobaczcie też nasze wideo z Szulim na prezentacji ramówki TVN:

 

Zobaczcie też prywatne zdjęcia Agnieszki i jej nowego chłopaka:

Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43