Agnieszka Szulim na okładce Flesza
AFTERPARTY EXCLUSIVE

To koniec związku Szulim! Agnieszka na okładce "Flesza"

Agnieszka Szulim na okładce Flesza
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do kiosków trafi najnowszy numer magazynu "Flesz". Na jego okładce znalazła się tym razem Agnieszka Szulim. Dla fanów prezenterki nie mamy dobrej wiadomości - Agnieszka po roku związku rozstała się z Maciejem Żakowskim. Tylko we "Fleszu" powody tej zaskakującej decyzji.

Zobacz: Doda i Szulim spotkały się w centrum handlowym? Długo czekaliśmy na komentarz

Choć Szulim należy do grona najpopularniejszych polskich gwiazd, w jej karierze nie brakowało ciężkich momentów, z którymi musiała się zmierzyć. Skandal z marihuaną, konflikt z Dodą, a teraz rozstanie, które z pewnością odbije się szerokim echem w mediach. Wypada mieć tylko nadzieję, że zawirowania w życiu prywatnym nie będą miały wpływu na formę Agnieszki w jesiennej ramówce, gdzie ponownie zobaczymy ją w programie "Na Językach".

Co jeszcze w numerze? Nie milkną echa wokół życia prywatnego Edyty Górniak. Media spekulują, że piosenkarka spotyka się z nowym mężczyzną, a na giełdzie nazwisk pojawiają się coraz to nowsze propozycje. W rozmowie z "Fleszem" gwiazda zdradzi, jak jest naprawdę.

Zobacz: Górniak znów zaskakuje. Opowiedziała w telewizji o rozstaniu, romansie z Baronem i biseksualizmie

Fanki mody tradycyjnie już znajdą też coś dla siebie. W numerze specjalny dodatek na lato, w którym znajdziecie największe okazje na wyprzedażach i to nawet do 75%. W kwestii letniego makijażu czytelniczkom doradzi natomiast Edyta Herbuś.

Nowy "Flesz" w sprzedaży już od jutra za jedyne 0,99 zł.

Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski na imprezie:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53