Joanna Horodyńska krytykuje Agnieszkę Szulim
ONS
Newsy

Horodyńska nie jest zachwycona nowym stylem Szulim: Przybrała na wadze. Zwykła "Pani z telewizji"

Pochwaliła za to Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Szulim nigdy nie ukrywała, że jest zwolenniczką poprawiania urody. Sama chętnie korzysta z różnych zabiegów i przyznaje, że nie chce się godnie starzeć. Ostatnio w programie "Na językach" przyznała się też do innej rzeczy. Zobacz: Na Językach: Szulim w kolejnym szczerym wyznaniu. Tym razem dotyczy ono bielizny
 

Dziennikarka może pochwalić się idealną figurą i dobrym gustem. Powszechnie uznana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd na czerwonym dywanie. Jednak nie zawsze udaje jej się perfekcyjnie wyglądać, co wyłapuje czujne oko Joanny Horodyńskiej. Stylistka wraz z Tomaszem Jacykowem w ostatnim programie "Gwiazdy na dywaniku" pod lupę wzięli stylizację Szulim z gali rozdania Orłow 2015.

Wcześniej pochwalili też Staraka za nową, odchudzoną sylwetkę. Za to Horodyńska nie mogła tego samego powiedzieć o prezenterce:

Horodyńska: Szulim za to przybrała na wadze, ale wygląda niezmiennie dobrze. Tylko niestety nie w tej sukience. Dodała lat, odebrała nonszalancję Agnieszce, stała się taką zwykłą "panią z telewizji".

Jacyków: Masz rację, że nie ma w tym nonszalancji i że jest "panią z telewizji" ale wygląda ładnie i dojrzale. Być może będzie żoną milionera, więc będzie już w ogóle mniej fantazji, a więcej godności.

Horodyńska: A ja bym chciała, żeby ona mimo wszystko zachowała tą fantazję, bo to jest możliwe nawet na tych wysokich szczeblach.


Co na to Agnieszka?

Zobacz: Horodyńska przyczepiła się ostatnio do Szulim. Agnieszka odpowiedziała na krytykę

 

Agnieszka Szulim musi przeprosić rodziców Dody w "Na językach"
Newsy
Znamy szczegóły wyroku w sprawie procesu Agnieszki Szulim i rodziców Dody!
Znamy szczegóły wyroku w sprawie procesu Agnieszki Szulim i rodziców Dody!

Agnieszka Szulim i stacja TVN muszą przeprosić za słowa, które padły w programie "Na Jezykach" na temat Pawła Rabczewskiego. To jednak nie wszystko! Dziennikarka i stacja muszą też zapłacić 25 tysięcy złotych zadośćuczynienia ojcu artystki oraz wpłacić kolejne 25 tysięcy złotych na cel społeczny - jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie. Wyrok dla Agnieszki Szulim w sprawie naruszenia dóbr osobistych rodziców Dody Sprawa sądowa pomiędzy rodzicami Dody a Agnieszką Szulim  to jeden z najgorętszych tematów od długiego czasu. Na finał tej sprawy czekali fani i Dody, i dziennikarki. A zaczęło się od tego, że w programie "Na Językach" wyemitowano materiał o nieślubnej córce Pawła Rabczewskiego. Paweł i Dorota Rabczewscy uznali, że Agnieszka Szulim - prowadząca program "Na językach" - nie miała prawa emitować materiału o ich prywatnych sprawach, gdyż nie są osobami publicznymi.  W piątek ta sprawa dobiegła końca, a Doda poinformowała o wygranej rodziców na Facebooku. Jaki dokładnie brzmi wyrok? Dziś zapadł wyrok w sprawie o naruszenie dóbr osobistych, w której Paweł Rabczewski pozwał panią Agnieszkę Szulim oraz stację TVN. Sąd nakazał zarówno pani Agnieszce, jak i stacji TVN opublikowanie przeprosin za słowa, które padły w programie "Na Językach" pod adresem pana Pawła i i sytuacji związanej z jego potomstwem. Przeprosiny w formie oświadczenia mają trwać minimum 20 sekund, zajmować całą powierzchnię ekranową i zostać wyemitowane przed programem "Na Językach". Dodatkowo, pani Szulim i TVN zostali zobowiązani do wypłacenia 25 tysięcy zadośćuczynienia panu Rabczewskiemu oraz wpłacenia kolejnych 25 tysięcy na cel społeczny - w tym wypadku jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie. Wyrok nie jest prawomocny i można spodziewać się apelacji ze strony pani Szulim i TVN-u, ale myślę, że sąd drugiej instancji podtrzyma ten wyrok - czytamy na fakt.pl....

Agnieszka Szulim z różowymi ustami
Newsy
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?

Agnieszka Szulim dostanie nowy program w TVN, ale dopiero trwają nad nim prace. Szulim nie pojawiła się na wiosennej ramówce stacji, wyjechała z narzeczonym Piotrem Woźniakiem-Starakiem na rejs niespodziankę. Zapytaliśmy Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, co szykuje dla swojej jednej z największych gwiazd. Agnieszka jest teraz za granicą, ale będzie miała nowy program, już nad tym myślimy. Ale to nie znaczy, że "Na językach" zniknie z anteny, ten program ma stałą widownie. Szykujemy też kolejną edycję "Aplauz, Aplauz" z Agnieszką na jesień. A nowy program... mogę powiedzieć tylko tyle, że to będzie rozrywka - mówi Party.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. "Na językach" trwa już kolejny sezon, a w tej ramówce stacji  Agnieszka Szulim nie ma żadnego nowego programu, dlatego mogła sobie pozwolić na nieobecność. Za to jesień zapowiada się dla dziennikarki pracowicie. Ciekawe, czy już wtedy będzie po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Podobno data została wyznaczona na sierpień. A na ramówce pojawiły się plotki, że może właśnie Szulim i Starak teraz wyjechali wziąć na wakacjach ślub :).   Zobacz także: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada...   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po hucznych zaręczynach mniej udzielają się publicznie. Ostatnie wspólne zdjęcie pokazali z Sylwestra.   Agnieszka Szulim od dwóch lat prowadzi program "Na językach" w TVN. Ostatnio zadebiutowała w dziecięcym show "Aplauz, Aplauz" jako gospodyni.   Agnieszka Szulim ma też program w TVN Style "Stylowy magazyn".

Wodzianka chce sobie zrobić botoks
Facebook
Newsy
Wodzianka poprawiała urodę. Widać?
Planuje już kolejne zabiegi

Dominika Zasiewska zasłynęła z tego, że podaje gościom wodę w programie Kuby Wojewódzkiego . Zawsze skąpo ubrana, śmiało eksponująca wdzięki, momentami wulgarna, ale piekielnie seksowna. Ostatnio pokazała w telewizji ćwiczenia, które pozwalają jej wyglądać tak dobrze jak ona. Przypomnijmy: Wodzianka pokazała jak dba o idealną sylwetkę "Wodzianka" była wczoraj gościem w programie "Na Językach". Agnieszka Szulim przepytywała ją na kanapie w studiu Wójewódzkiego, a Dominika wydawała się niezwykle wyluzowana, co pozwoliło Szulim wypytać ją niemal o wszystko. Padło również pytanie o stosunek Zasiewskiej do chirurgii plastycznej. Co odpowiedziała? Nie mam z tym tematem żadnego kłopotu. Coś tam poprawiałam, ale nie chcę mówić co... Chciałabym sobie zrobić botoks w najbliższym czasie. Po co? Żeby się tak nie marszczyć - wyznała. Nieco bardziej powściągliwa była, gdy Agnieszka poruszyła temat mężczyzn w jej życiu. "Wodzianka" potwierdziła po raz kolejny, że miała romans z Nergalem, ale to już przeszłość, bo obecnie ma nowego mężczyznę. T eraz jestem bardzo zakochana i strasznie pilnuję swojego faceta , ale cicho, bo mnie zamorduje, że o tym mówimy - ucięła krótko. Wydawało się, że pięć minut Zasiewskiej już minęło, ale ostatnio znów pojawia się w mediach. Spekuluje się też, że to właśnie ją fotografował Kuba Wojewódzki do jednego z kolejnych numerów Playboya. Przypomnijmy okładkę "CKM-u", dzięki której Wodzianka trafiła do grona czołowych celebrytów: Cały wywiad z Wodzianką z programu "Na językach": Tak Wodzianka odpoczywała w Turcji ze swoim partnerem:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner