Koncert Talent czy Factor w TVN
ONS

Tego jeszcze nie było: X-Factor i Mam Talent w jednym show. Poprowadzi je Szulim

Koncert Talent czy Factor w TVN
ONS

W jesiennej ramówce TVN po raz kolejny zobaczymy show Mam Talent, które gości na antenie stacji już nieprzerwanie od blisko 6 lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Pauzuje za to X-Factor, choć o jego istnieniu przypominają wylansowani przez program artyści odnoszący spore sukcesy na polskim rynku muzycznym i nie tylko.

Zobacz: Mam Talent zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę

TVN postanowił jednak wykorzystać potencjał obu formatów i przygotował dla telewidzów zaskakującą propozycję. Już 27 września odbędzie się show "Talent czy Factor", w którym do boju staną dwie drużyny – „Mam Talent!” prowadzone przez Agnieszkę Chylińską oraz „X Factor” pod przywództwem Tatiany Okupnik. Na scenie zmierzą się największe gwiazdy wspomnianych programów.

W drużynie Talentu staną m.in.: Piotr Karpienia, Marta Podulka oraz Me Myself And I. Factor reprezentować będą Grzegorz Hyży, Ewelina Lisowska, Artem Furman, Klaudia Gawor i zespół The Chance. Pojawią się również zespoły taneczne z choreografią przygotowaną przez Agustina Egurrolę. Całą imprezę prosto ze stadionu Arena w Lublinie transmitować będzie oczywiście TVN, a poprowadzi ją Agnieszka Szulim.

Bilety są już dostępne w sprzedaży, a część dochodu  ze sprzedaży biletów zostanie przekazana Fundacji TVN na rzecz Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej - Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Zobacz: Agnieszka Szulim pokazała mamę. To po niej odziedziczyła urodę

 

Zdjęcia z wielkiego finału ostatniej edycji X-Factor:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30