Sekrety diety Agnieszki Szulim
ONS

Szulim schudła aż 10 kilo w pół roku. Zdradziła sekret błyskawicznej diety

Sekrety diety Agnieszki Szulim
ONS

Agnieszka Szulim zawsze należała do szczupłych kobiet, ale w ostatnich kilku miesiącach mocno schudła. Początkowo spekulowało się, że utrata wagi może mieć związek z jej rozstaniem z dotychczasowym chłopakiem. Prezenterka szybko jednak wyjaśniła, że jest teraz po prostu bardziej aktywna fizycznie i zmieniła nieco dietę. Doskonała figura zyskała także przychylność reklamodawców. Przypomnijmy: Szulim reklamuje znaną markę dżinsów. Ile zarobiła na kampanii?

Metamorfoza gwiazdy robi wrażenie, szczególnie jeśli przyjrzymy się jej na papierze i przeanalizujemy liczby. Jak donosi "Grazia", Szulim w ciągu zaledwie pół roku schudła aż dziesięć kilogramów. W czym tkwi sekret tak błyskawicznej diety? Kilka miesięcy temu prezenterka zrobiła sobie badania genetyczne na nietolerancję pokarmową, odżywia się teraz zdrowo i racjonalnie, a na dodatek więcej się rusza. Zaczęła również częściej jeździć na rowerze i zrezygnowała z większości używek.
 

Dzięki badaniom dowiedziała się, że nie powinna jeść mięsa (nie je go od pięciu lat) oraz że dobrze metabolizuje węglowodany. Poza tym nie służą jej używki; w jej menu mogło pozostać jedynie czerwone wino - czytamy w "Grazii".


Agnieszka powinna jeszcze się odchudzać czy wygląda już optymalnie?

Zobacz: Agnieszka Szulim pokazała mamę. To po niej odziedziczyła urodę

Agnieszka Szulim na meczu gwiazd TVN i TVP:

Więcej na temat Agnieszka Szulim
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48