Agnieszka Szulim o operacjach plastycznych
ONS

Szulim zdradziła ile miała operacji plastycznych: Jestem odważna

Agnieszka Szulim o operacjach plastycznych
ONS

Agnieszka Szulim stała się chyba trochę nieoczekiwanie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Prowadząca "Na Językach" głośno mówi o tematach, o których inne gwiazdy wolałaby milczeć, a w swoim programie nie oszczędza nikogo. Nie wszystkim się to jednak podoba. Przypomnijmy: "Stała się żądna sensacji, nie myśli o tym, co będzie za rok"

Gwiazda spędza obecnie w Szwajcarii zasłużony urlop, ale jeszcze przed wyjazdem udzieliła wywiadu gazecie "Tele Max". Opowiedziała o sylwestrze TVN-u, na którym pojawi się w roli prowadzącej oraz mijającym roku. Niespodziewanie też dziennikarka gazety poruszyła temat operacji plastycznych. Jak zareagowała Szulim? Agnieszka przyznała, że ma na koncie tylko jedną interwencję chirurga czyli słynne już powiększenie biustu przed kilkoma laty, o którym rozpisywała się prasa.

Tele Max: Operacje plastyczne, skok ze spadochronem... Jest pani odważna?

Szulim: Z tego co wiem, mam na koncie jedną operację. Ale tak, chyba jestem odważna, lubię ryzyko.

Tele Max: Jakie największe szaleństwo popełniła pani w życiu?

Szulim: Skok ze spadochronem, nie mam co do tego wątpliwości. Decyzję podjęłam spontanicznie, patrząc na gwiazdy, które wyrzucałam z samolotu podczas nagrań do mojego programu. Wszyscy po wylądowaniu byli tak szczęśliwi i zachwyceni skokiem, że nie mogłam nie spróbować. Było warto.


Myślicie, że Agnieszka rzeczywiście ma na koncie tylko jeden zabieg? Ciekawe co na to Maja Sablewska...

Zobacz: Sablewska i Gessler pokłóciły się o operacje plastyczne

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59