Szulim o Kubie Wojewódzkim
ONS

Szulim o Wojewódzkim: Co w tym strasznego, że ze mnie zażartuje?

Szulim o Kubie Wojewódzkim
ONS

Agnieszka Szulim szturmem zdobywa polskie media i to na dwóch frontach - jako prowadząca "Na Językach" odsłaniając kulisy show-biznesu i jako gwiazda, która jest jego integralną częścią. Ostatnio seksownie zapozowała na jednej z okładek. Przypomnijmy: Piękna i tajemnicza Szulim na okładce magazynu

W wywiadzie Agnieszka opowiedziała też o swojej relacji z Kubą Wojewódzkim. W mediach pojawiało się wiele spekulacji na ten temat - pisano o ich romansie, wielkiej przyjaźni, a gdy Wojewódzki pozwolił sobie na małe złośliwości w jej kierunku w swojej kolumnie w jednym z tygodników - o wielkim konflikcie. Jak jest naprawdę?
 

Przecież to podszczypywanie podszyte jest humorem. Bardzo często to, co Kuba pisze w "Polityce", traktowane jest, jak bezpardonowy atak i od razu nagłówki "Kuba poniża...", "Kuba obraża...". To jest pogoń za tanią sensacją. O mnie napisał całkiem niedawno - po tym, jak okazało się, że będę prowadzić wakacyjne "Dzień Dobry TVN" i zostałam redaktor naczelną portalu Zpazurem.pl: "Sądząc po liczbie tatuaży, których jej przybywa, to będzie portal dla marynarzy albo recydywistów". Po kilku godzinach przeczytałam w internecie: "To koniec przyjaźni między Szulim i Wojewódzkim", "Wojewódzki niszczy Szulim" i tak dalej - wyjaśnia w rozmowie z "Galą".


Dziennikarka zapytała Szulim, czy wyjaśniła tę publikację z Kubą i "dała sobie z nim w twarz". Agnieszka w typowy dla siebie sposób odpowiedziała z ironią.
 

Tak, z otwartej, żeby nie było śladów, bo jednak pracujemy na wizji. No błagam! Przestańmy traktować siebie, a już zwłaszcza siebie w show-biznesie, tak strasznie serio. Co w tym strasznego, że ktoś ze mnie zażartuje? - pyta retorycznie.


Szulim konsekwentnie udowadnia, że ma do dystans do siebie i całego medialnego zgiełku. Wzbudza sympatię taką postawą?

Agnieszka Szulim zachwyciła na konferencji TVN Style:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48