Agnieszka Szulim napisze książkę
ONS

Transfer Agnieszki Szulim do TVN był jednym z głośniejszych w show-biznesie. Dziennikarka szybko udowodniła, że była to trafna decyzja, a wraz z kolejnymi sezonami "Na Językach", ewoluował również jej wizerunek. Teraz jest jedną z najbardziej wygadanych i kontrowersyjnych gwiazd w Polsce. Przypomnijmy: Szulim skomentowała swoje operacje plastyczne w Na Językach

Ostatnie tygodnie to przede wszystkim zamieszanie wokół jej osoby w kontekście bójki z Dodą. Agnieszka zapowiedziała już pozwanie wokalistki do sądu, zaapelowała też o bojkot Rabczewskiej w mediach - sama również nie porusza jej tematu w swoim programie. Możliwe, że to się niebawem zmieni... W najnowszym wywiadzie Szulim przyznała, że wraz z kolegami i koleżankami z "Na Językach" myśli o napisaniu książki o show-biznesie. Całość miałaby przypominać w formie bestseller Karoliny Korwin Piotrowskiej czyli głośną "Bombę".
 

Od początku programu śmiejemy się, że powinniśmy naoisać "Alfabet Na Językach", pracę zbiorową, w której przedstawialibyśmy kulisy naszego programu, pracy i przygody z gwiazdami. Niewykluczone, że taka książka powstanie, bo jej wizja jest kusząca. I uwierz mi, byłoby o czym pisać... - zdradza w rozmowie z "Party".


Kupilibyście taką książkę? Ciekawe, czy incydent z Dodą znalazłby się w zakładce "przygody z gwiazdami"? ;) Cały wywiad z Agnieszką znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Party".

Zobacz: Szulim, Krupińska i Klimas twarzami odzieżowego giganta

Agnieszka Szulim na pokazie Mariusza Przybylskiego:

Więcej na temat Agnieszka Szulim Na językach