Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Szulim na okładce Cosmopolitan
ONS
Newsy

Szulim szczerze o miłości, seksie i swoich wadach: Często płomień szybko gaśnie

Agnieszka trafiła na kolejną okładkę

Życie prywatne Agnieszki Szulim od dawna wzbudza ogromne emocje - w końcu chodzi o jedną z najpopularniejszych obecnie gwiazd. Teraz kolorową prasę rozgrzewa temat jej związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym spotyka się od kilku tygodni. Nie zapowiada się jednak na to, aby para prędko pojawiła się razem publicznie. Przypomnijmy: Szulim pocałowana w usta na gali. Sytuację obserwował jej chłopak milioner

Teraz gwiazda znalazła się na okładce nowego numeru "Cosmopolitan", na której eksponuje swój płaski brzuch i efektowny tatuaż. Sesji zdjęciowej towarzyszy również wywiad, w którym Agnieszka porusza temat miłości i seksu. Szulim nie ukrywa, że miłość jest dla niej najważniejsza, ale dba o to, aby poza mężczyzną w jej świecie było też miejsce dla innych ludzi i własne pasje. Jej zdaniem, związek bez seksu również nie ma przyszłości, choć nie twierdzi, że nie jest możliwy.
 

Miłość jest najważniejsza. Ale nie można zapominać o sobie, o tym, że poza mężczyzną są jeszcze inni ludzie i inny świat. Ja muszę mieć swoją przestrzeń, swoje terytorium, na którym się realizuję. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym się realizować tylko w miłości.(…) Seks to jest bardzo ważna sfera naszego życia. Jeśli seks nie jest udany, to istnieje ryzyko, że któreś z partnerów będzie szukało tego udanego seksu gdzie indziej. Ale nie wykluczam, że taki związek jest możliwy - wyznaje w rozmowie z "Cosmopolitan".


Szulim obiektywnie przyznaje też, że ma wady. Za największą uznaje swój słomiany zapał.


Najbardziej nie znoszę w sobie tego, że mam słomiany zapał. Często zapalam się do czegoś wielkim płomieniem, który szybko gaśnie - przyznaje.


Podzielacie refleksje Agnieszki odnośnie miłości i seksu?

Zobacz: W życiu Szulim pojawił się nowy mężczyzna. To milioner i były facet znanej gwiazdy

Agnieszka Szulim na okładce Cosmopolitan

Agnieszka Szulim podczas gali Polacy z Werwą 2014:

Agnieszka Szulim prowadzącą The Voice of Poland
ONS
Newsy
TVP chciało podkupić Szulim do "The Voice". Dostała lepsze warunki niż w TVN
Dlaczego nie zgodziła się przejść?

Agnieszka Szulim z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Odkąd została gwiazdą programu "Na językach" to ona jest na językach wszystkich. Prezenterka prowadzi wszystkie najważniejsze branżowe imprezy, pojawia się na okładkach, a jej związek z milionerem budzi coraz większe zainteresowanie . Przypomnijmy: Szulim pocałowana w usta na gali. Sytuację obserwował jej chłopak milioner Kiedy na początku 2013 roku Agnieszka przeszła z TVP do TVN, chyba nikt nie spodziewał się, że tak szybko stanie się jedną z największych gwiazd stacji. Okazuje się, że Telewizja Publiczna nie chciała tak łatwo wypuścić jej ze swoich rąk i miała dla nie ofertę nie do odrzucenia - Szulim mogła zostać gospodynią popularnego show " The Voice of Poland ". Jej miejsce ostatecznie zajęła Marika . Nie zgodziła się, choć w rozmowie z Cosmopolitanem zdradziła, że TVN zagwarantował jej tylko 4 odcinki jej programu. Najbardziej nie znoszę w sobie tego, że mam słomiany zapał. Często zapalam się do czegoś wielkim płomieniem, który szybko gaśnie - przekonuje Nie zanosi się jednak na to, żeby w TVN jej płomień gasnął. Zobacz:  Szulim została uznana za ikonę stylu. Wróblewska mocno z niej zakpiła Agnieszka Szulim na gali "Polacy z werwą": 

Dziewczyna i chłopak siedzą tyłem
Flickr/Daniel Ansel Tingcungco/CC BY-SA 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/
Styl życia
Miłość bez pożądania. Jak to jest w praktyce?
Miłość platoniczna to uczucie pozbawione wszelkiej namiętności. Istnieje jako element inicjujący związek. Trwała relacja mężczyzny i kobiety, której nie towarzyszy seks to rzadkość.

Miłość platoniczna to uczucie pozbawione wszelkiej namiętności. Istnieje jako element inicjujący związek. Trwała relacja mężczyzny i kobiety, której nie towarzyszy seks to rzadkość. Miłość platoniczna, czyli miłość bez seksu Miłość platoniczna to rodzaj uczucia, które przeżywane jest wyłącznie duchowo. Jest pozbawiona namiętności i sensualności, choć towarzyszą jej subtelne oznaki zauroczenia – przyspieszone bicie serca czy rumieniec na widok ukochanej osoby. Miłość platoniczna to niewinny zachwyt – afekt silny, ale zwykle krótkotrwały. Jest zafascynowaniem drugą osobą i bezwarunkowym zaakceptowaniem wszystkich jej cech. Bezkrytycznym stosunkiem do całokształtu.   W przypadku tego typu miłości nie możemy narzekać na brak romantyzmu. Cała relacja oparta jest na mrzonkach, romantycznych marzeniach, ciągłych myślach i fascynacji tą jedyną osobą. Wyobraźnia pomaga nam stworzyć obraz idealnego, ciepłego i szanującego nas partnera. Jest to uczucie charakterystyczne dla okresu młodzieńczego i często pojawia się w okresie dojrzewania. Czy miłość bez seksu jest możliwa? Miłość platoniczna jest całkowicie pozbawiona pożądania i zmysłowości. W jej istocie tkwi założenie miłości czystej, choć potencjalnie spełnienie seksualne mogłoby zaistnieć. Czy jednak związek pomiędzy kobietą a mężczyzną może być oparty na uczuciu tego rodzaju? Miłość platoniczna jest afektem obecnym w początkowych etapach tworzenia związku. Partner jest wówczas idealizowany i odbierany jako doskonale pasująca połowa, nie zauważamy żadnych wad, a na pierwszym planie znajduje się jedynie nasze uczucie, bezgraniczna miłość i chęć spędzania wspólnie jak najwięcej czasu. Dominują emocje takie jak: przywiązanie, tęsknota, radość, a wszystko to nie ma w sobie żadnego pierwiastka seksualności. Miłość o silnym...

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak wzięli ślub! Para młoda na okładce Party
Newsy
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na okładce "Party"! Dziennikarka i milioner są już po ślubie!
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na okładce "Party"! Dziennikarka i milioner są już po ślubie!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na okładce najnowszego numeru "Party"! Dziennikarka i milioner 27 sierpnia powiedzieli sobie "tak" w romantycznej Wenecji. Gwiazda zdecydowała się na dwie suknie ślubne, w których wyglądała obłędnie! Na uroczystości pojawili się najbliżsi przyjaciele i rodzina. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Zosia Ślotała, Nergal, Alicja Resich-Modlińska, dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska czy Mateusz Banasiuk. W najnowszym numerze "Party" szczegóły tego pięknego ślubu! Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na okładce "Party" Co w numerze poza informacjami na temat ślubu roku? Szczery wywiad z Dodą o miłości. Czy wokalistka znalazła już nową miłość? Jaka jest w związku i dlaczego nie ma szczęścia w miłości? Tego wszystkiego dowiecie się już w poniedziałek z "Party"! Poza tym dla wszystkich fanów "Tańca z Gwiazdami" wyjątkowa sesja wszystkich par, które będziemy mogli zobaczyć na parkiecie w nowej edycji! Macie już swoich faworytów?   Najnowszy numer "Party" w sprzedaży już od poniedziałku (29 sierpnia)!   Zobacz:  Agnieszka Szulim miała dwie suknie na swoim ślubie! W której wyglądała lepiej? POJEDYNEK   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na okładce Party Suknię ślubną dla Agnieszki Szulim zaprojektował duet bizuu Agnieszka Szulim na weselu miała czerwoną suknię ślubną

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner