Agnieszka Szulim na okładce Cosmopolitan
ONS

Szulim szczerze o miłości, seksie i swoich wadach: Często płomień szybko gaśnie

Agnieszka Szulim na okładce Cosmopolitan
ONS

Życie prywatne Agnieszki Szulim od dawna wzbudza ogromne emocje - w końcu chodzi o jedną z najpopularniejszych obecnie gwiazd. Teraz kolorową prasę rozgrzewa temat jej związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym spotyka się od kilku tygodni. Nie zapowiada się jednak na to, aby para prędko pojawiła się razem publicznie. Przypomnijmy: Szulim pocałowana w usta na gali. Sytuację obserwował jej chłopak milioner

Teraz gwiazda znalazła się na okładce nowego numeru "Cosmopolitan", na której eksponuje swój płaski brzuch i efektowny tatuaż. Sesji zdjęciowej towarzyszy również wywiad, w którym Agnieszka porusza temat miłości i seksu. Szulim nie ukrywa, że miłość jest dla niej najważniejsza, ale dba o to, aby poza mężczyzną w jej świecie było też miejsce dla innych ludzi i własne pasje. Jej zdaniem, związek bez seksu również nie ma przyszłości, choć nie twierdzi, że nie jest możliwy.
 

Miłość jest najważniejsza. Ale nie można zapominać o sobie, o tym, że poza mężczyzną są jeszcze inni ludzie i inny świat. Ja muszę mieć swoją przestrzeń, swoje terytorium, na którym się realizuję. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym się realizować tylko w miłości.(…) Seks to jest bardzo ważna sfera naszego życia. Jeśli seks nie jest udany, to istnieje ryzyko, że któreś z partnerów będzie szukało tego udanego seksu gdzie indziej. Ale nie wykluczam, że taki związek jest możliwy - wyznaje w rozmowie z "Cosmopolitan".


Szulim obiektywnie przyznaje też, że ma wady. Za największą uznaje swój słomiany zapał.


Najbardziej nie znoszę w sobie tego, że mam słomiany zapał. Często zapalam się do czegoś wielkim płomieniem, który szybko gaśnie - przyznaje.


Podzielacie refleksje Agnieszki odnośnie miłości i seksu?

Zobacz: W życiu Szulim pojawił się nowy mężczyzna. To milioner i były facet znanej gwiazdy

Agnieszka Szulim podczas gali Polacy z Werwą 2014:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53