Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Szulim
Flesz
Newsy

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak ponownie na okładce "Flesza"

Planują wspólny biznes?

Bohaterami najnowszego wydania magazynu "Flesz" została Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Jedna z najbardziej gorących par show-biznesu ogłasza, że będzie razem pracować. Czy to nie zaszkodzi ich miłości?

Przeczytajcie więcej o stylu Agnieszki Szulim

Co jeszcze w najnowszym numerze "Flesza"?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spodziewają się dziecka! Mimo że spotykają się od kilku miesięcy, to na świat już niebawem przyjdzie ich pierwsze dziecko. Czy będzie ślub?

Wszystko o najnowszej książce Anny Muchy! Gwiazda napisała przewodnik o Toskanii. Zdradza w nim swoje ulubiona miejsca, ale i skrywane od lat tajemnice. Jesteście ciekawi jakie? Zajrzyjcie do najnowszego "Flesza".

Do tego wszystko o najważniejszych trendach sezonu!

Życzymy udanej lektury!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim
Flesz
Newsy
Piękna Agnieszka Szulim na okładce najnowszego "Flesza"
Znowu zakochana...

Bohaterką najnowszego "Flesza" została Agnieszka Szulim . Wszystko za sprawa jej najnowszego partnera. Jak się okazuje gwiazda spotyka się z Piotrem Starakiem. Dlaczego nie chce mówić o związku z synem miliardera? Przeczytajcie koniecznie! Przeczytajcie więcej o stylu Agnieszki Szulim Ponadto dowiecie się więcej o niezwykłym ślubie George'a Clooneya i zobaczycie wszystkie kreacje ślubne jego pięknej żony. Dodatkowo garść modowych inspiracji! Styliści "Flesza" przygotowali dla was przegląd najmodniejszych kurtek, futer i peleryn na jesień . Pomagają również dobrać do nich idealne dodatki. Wszystkie fanki książek z najnowszym "Fleszem" mogą kupić również powieść "Rok na Majorce" lub "Powrót na Majorkę". Życzymy udanej lektury!

Joanna Krupa
Flesz
Newsy
Seksowna Joanna Krupa gwiazdą nowego wydania magazynu "Flesz"
Dziecko albo rozwód?

Bohaterką najnowszego wydania magazynu "Flesz" została piękna Joanna Krupa . Jak się okazuje gwiazda ma kłopoty w małżeństwie... Jej mąż chce już mieć dziecko, jednak ona nie chce rezygnować z kariery. Jak to się skończy? Przeczytajcie więcej o stylu Joanny Krupy Co jeszcze w najnowszym numerze "Flesza"? Małgorzata Socha jedzie ze spektaklem do USA. W domu nie będzie jej aż 2 tygodnie. Czy gwiazda w tak daleką podroż zabierze swoją ukochaną córeczkę? Złośliwe docinki, ostre komentarze, wulgarne gesty. Konflikt między Agnieszką Szulim i Dodą ciągnie się już od 2 lat i... wciąż przybiera na sile. Czy i jak zakończy się ta wojna? Dodatkowo w najnowszym numerze dwutygodnika "Flesz" znajdziecie wszystko o trendach na jesień 2015! Życzymy udanej lektury!

Flesz 27
Newsy
Anna Mucha na okładce najnowszego "Flesza"
W kapeluszu Philipa Treacy'ego

Z najnowszego, 27. numeru "Flesza" dowiecie się jakie plany ma Anna Mucha . Aktorka zrobi wielką zagraniczną karierę? W numerze znajdziecie również odpowiedź na pytanie czemu Agnieszka Szulim odchodzi z TVP oraz planach zawodowych Mai Sablewskiej . To ona będzie teraz oceniać styl Joanny Horodyńskiej ? A także coś dla miłośniczek shoppingu! We "Fleszu" znajdziecie przewodnik po pierwszym przecenach, czyli gdzie wybrać się na tanie zakupy! "Flesz" w kioskach już od poniedziałku 31.! Zachęcamy do lektury!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner