Szulim i Nergal spotykają się
ONS/Akpa

Negral i Szulim są razem!?: Zaimponowała mu jej przebojowość

Szulim i Nergal spotykają się
ONS/Akpa

Agnieszka Szulim po transferze do TVN-u szybko wyrosła na jedną z najbardziej wyrazistych gwiazd polskiego show-biznesu. Celne riposty i kontrowersyjne opinie to teraz niemal jej znak rozpoznawczy. Przypomnijmy: Nie mam dzieci, jestem wolnym człowiekiem

Teraz duże zainteresowanie mediów może wzbudzić jej życie prywatne, bo jak donosi "Na Żywo" Agnieszka spotyka się z... Nergalem. Zdaniem tygodnika to muzyk pierwszy zwrócił uwagę na seksowną dziennikarkę i od momentu, gdy poznał ją przy okazji projektów dla fundacji DKMS, zabiega o jej uwagę i towarzystwo. Podobno pomógł też wybrać nowy tatuaż Szulim i polecił sprawdzony salon.
 

Zaimponowała mu jej przebojowość i zaangażowanie w działalność fundacji DKMS, zrzeszającej kandydatów na dawców szpiku. On sam pokonał białaczkę dzięki przeszczepowi, więc docenia takie gesty - wyznał anonimowy informator w rozmowie z "Na Żywo".


Ostatnio Szulim i Nergal bawili się wspólnie na koncercie Iron Maiden. Myślicie, że spekulacje "Na Żywo" są prawdziwe? Agnieszka i Adam pasują do siebie?

Zobacz też zdjęcia seksownej Szulim w bikini na wakacjach w Grecji:

Więcej na temat Agnieszka Szulim Nergal
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54