Agnieszka Szulim i Adam Darski
ONS

Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"

Agnieszka Szulim i Adam Darski
ONS

Nic tak dobrze się nie sprzedaje w sezonie ogórkowym, jak romanse gwiazd. Plotkarskie tygodniki ostatnio donosiły, że w romans wdała się Anna Maria Jopek, a także o tym, iż ku sobie mają się Agnieszka Szulim i Adam Darski. Zobacz: Negral i Szulim są razem!?: Zaimponowała mu jej przebojowość

Dziennikarka i wokalista prywatnie bardzo się lubią. Wielokrotnie zdarzało im się spotykać prywatnie. Oboje mają podobne podejście do świata, więc świetnie się ze sobą dogadują. Na razie żadne z nich nie potwierdziło, że są parą. Jednak Nergal i Agnieszka wiedzą, że są teraz bacznie obserwowani przez media.

To że Szulim i Darski utrzymują bliskie relacje można zaobserwować śledząc ich aktywności na Facebooku. Ostatnio wokalista napisał gwieździe TVN na tablicy dość oryginalne i dwuznaczne pozdrowienia oraz załączył swoje zdjęcie. Wpis o dziwo nie był prywatny.

- Czarny Aniol Ruchania - dywizja 3-city pozdrawia Szulimowa bande!;) [pisownia oryginalna] - napisał Darski.


Takie wpisy z pewnością tylko podgrzeją atmosferę wokół gwiazd. W sumie gdyby wszystkie doniesienia się potwierdzili byśmy mieli w show-biznesie koleją gorącą parę. I ciekawe co ma się wydarzyć 25-tego ;)

Zobacz: Wielki debiut opalonej Szulim w "Dzień Dobry TVN". Jak wypadła?Ostatnie wakacje Agnieszki Szulim:

Więcej na temat Agnieszka Szulim Nergal romans
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55