Agnieszka Sienkiewicz po "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

Sienkiewicz poddaje się dziwnemu zabiegowi: Brzmi to okropnie, ale...

Agnieszka Sienkiewicz po "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

Ciężkie treningi uczestników w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami" dają mocno w kość, o czym przekonało się już kilka sław. Kiedy z programem w ubiegłym tygodniu pożegnała się Honey, artystka kilka dni później opowiedziała o swoich największych słabościach. Przypomnijmy: "Płakałam z zaciśniętymi zębami. Prosiłam, żeby..."

Jedna z faworytek "Tańca z Gwiazdami", Agnieszka Sienkiewicz, znalazła sposób na znakomity relaks tuż po każdym odcinku. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" w wolnej chwili odwiedza swój ulubiony salon kosmetyczny, gdzie poddaje się masażom, zabiegom relaksującym oraz drenażowi limfatycznemu, dzięki któremu schodzi opuchlizna z całego ciała:

Ja mam swój ulubiony salon, gdzie przychodzę się regenerować, z resztą panie oglądają na żywo i mi kibicują. Są masaże ujędrniające i jest taki fajny zabieg, drenaż, gdzie cię ściska taka maszyna i opuchnięte nogi odpoczywają. Choć brzmi to okropnie, to zabieg ten sprawia, że zamiast być opuchnięci i zmęczeni, jesteśmy zrelaksowani - mówi aktorka w rozmowie z lifestyle.newseria.pl


Po takich zabiegach nic dziwnego, że Agnieszka świetnie radzi sobie na parkiecie.

Zobacz: Sienkiewicz i Wyszkoni najlepsze na parkiecie. Przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami"

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48