Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: "Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada standardom"

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko - córeczkę Marysię. Aktorka ma już 3-letnią córeczkę Zosię, która właśnie została starszą siostrą. Teraz gwiazda serialu "Przyjaciółki" pokazała swój brzuszek po ciąży. O ile gwiazdy przyzwyczaiły nas już, że chwalą się idealnie płaskimi brzuszkami po kolejnych ciążach i trudno uwierzyć, że kiedykolwiek rodziły dzieci, o tyle Agnieszka Sienkiewicz pokazała, jak naprawdę wygląda brzuszek kilka dni po porodzie. Fanki są zachwycone tym zdjęciem!

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się brzuszkiem po porodzie

Minęło już ponad 7 dni od narodzin Marysi, a Agnieszka Sienkiewicz już wraca do pracy. Na razie zajmuje się swoją marką i spędza trochę czasu przy komputerze, ale postanowiła uwiecznić to na zdjęciu, przy okazji pokazując swój brzuszek. Gwiazda pokazała, jak wygląda ponad tydzień po porodzie i zachwyciła swoje fanki.

Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje 😜😜😜 - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Pod zdjęciem gwiazdy nie brakuje zachwyconych komentarzy i słów poparcia od fanek. Wiele kobiet doskonale rozumie ten stan. 

mnie po porodzie córka zapytała czy będzie kolejne dziecko także ten 

,,mamusiu a ty masz jeszcze jednego dzidziusia w brzuszku ?!kiedy in wyjdzie?” 🤦🏻‍♀️😂skąd ja to znam

Piękna, naturalna kobieta, MAMA! ❤️

Uwielbiam Panią 😍 tak właśnie wygląda kobieta po ciąży i nie należy się tego wstydzić 👏 serdecznie pozdrawiam - piszą zachwycone fanki.

Warto dodać, że wygląd kobiet po porodzie jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od wielu czynników. Przypomnijmy, że Anna Lewandowska już miesiąc po porodzie miała całkiem płaski brzuch i trudno było uwierzyć, że faktycznie była w ciąży. Jej wygląd stał się jednak powodem hejtu i wielu medialnych dyskusji. Trzeba jednak przyznać, że różnorodność, którą pokazują gwiazdy, jest pozytywnym zjawiskiem, a każda mama zachwyca wyglądem! 

 

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek tydzień po porodzie

Agnieszka Sienkiewicz tydzień po porodzie
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugą córeczkę

Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44