Agnieszka Sienkiewicz o roli w "M jak miłość"
ONS

Do śmierci bohaterki Sienkiewicz w "M jak miłość" coraz bliżej. Agnieszka bardzo przeżywa ostatnią scenę

Agnieszka Sienkiewicz o roli w "M jak miłość"
ONS

Dzięki popularności zdobytej w "Tańcu z gwiazdami" Agnieszka Sienkiewicz może poszerzać horyzonty. W wywiadach szczerze jednak przyznaje się do tego, że pracowała w mało gwiazdorskich miejscach, takich jak na przykład smażalnia ryb. Zobacz: Sienkiewicz zanim była gwiazdą dorabiała na życie w smażalni ryb. To nie jedyny zaskakujący fakt z jej życia

Po wygranej w tanecznym show pojawiły się liczne propozycje współpracy, z których gwiazda chętnie korzysta. Właśnie dlatego postanowiła zrezygnować z roli w kultowym serialu "M jak miłość", w efekcie bohaterka zostanie uśmiercona. Jak? Serialowa Kasia właśnie spodziewa się dziecka i kiedy trafi na oddział położniczy konieczne będzie przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Niestety w trakcie zabiegu wystąpią powikłania w wyniku których postać grana przez Sienkiewicz umrze.

Podczas ostatniej wizyty w programie "Ogień pytań" Plejady zdradziła jak to jest mieć świadomość tego, kiedy dokładnie i jak zakończy się życie odgrywanej przez nią postaci:

Myślę, że to jest moja jedyna śmierć, którą będę mogła zobaczyć. Chyba się upiję, nie?


Jak powiedziała tak zrobi. Chcemy to zobaczyć. Oby nie skończyła jak Ed Sheeran. Zobacz: Pijany Ed Sheeran wyprowadzony z imprezy
 

Agnieszka Sienkiewicz na gali TeleKamery 2015 

Sienkiewicz eksperymentuje z modą:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33