Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Sienkiewicz o roli w "M jak miłość"
ONS
Newsy

Do śmierci bohaterki Sienkiewicz w "M jak miłość" coraz bliżej. Agnieszka bardzo przeżywa ostatnią scenę

Aktorka już niedługo pożegna się z rolą

Dzięki popularności zdobytej w "Tańcu z gwiazdami" Agnieszka Sienkiewicz może poszerzać horyzonty. W wywiadach szczerze jednak przyznaje się do tego, że pracowała w mało gwiazdorskich miejscach, takich jak na przykład smażalnia ryb. Zobacz: Sienkiewicz zanim była gwiazdą dorabiała na życie w smażalni ryb. To nie jedyny zaskakujący fakt z jej życia

Po wygranej w tanecznym show pojawiły się liczne propozycje współpracy, z których gwiazda chętnie korzysta. Właśnie dlatego postanowiła zrezygnować z roli w kultowym serialu "M jak miłość", w efekcie bohaterka zostanie uśmiercona. Jak? Serialowa Kasia właśnie spodziewa się dziecka i kiedy trafi na oddział położniczy konieczne będzie przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Niestety w trakcie zabiegu wystąpią powikłania w wyniku których postać grana przez Sienkiewicz umrze.

Podczas ostatniej wizyty w programie "Ogień pytań" Plejady zdradziła jak to jest mieć świadomość tego, kiedy dokładnie i jak zakończy się życie odgrywanej przez nią postaci:

Myślę, że to jest moja jedyna śmierć, którą będę mogła zobaczyć. Chyba się upiję, nie?


Jak powiedziała tak zrobi. Chcemy to zobaczyć. Oby nie skończyła jak Ed Sheeran. Zobacz: Pijany Ed Sheeran wyprowadzony z imprezy
 

Agnieszka Sienkiewicz na gali TeleKamery 2015 

Sienkiewicz eksperymentuje z modą:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Sienkiewicz o pracy w sklepie mięsnym
ONS
Newsy
Sienkiewicz opowiedziała o swojej pierwszej pracy. Smażalnia ryb to przy tym nic
Z uśmiechem wspomina ten okres

Agnieszka Sienkiewicz zanim została aktorką imała się różnych prac, o których chętnie opowiada w wywiadach. Jedną z nich był sezonowy etat w smażalni ryb, gdzie poznała kilka gwiazd. Zobacz:  Sienkiewicz zanim była gwiazdą dorabiała na życie w smażalni ryb. To nie jedyny zaskakujący fakt z jej życia Jednak to nie jedyne ciekawe miejsce, w którym Sienkiewicz miała okazję pracować. W "Ogniu pytań" zdradziła, że pracowała również w sklepie mięsnym, gdzie dzielnie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Dzisiaj wspomina tę pracę z uśmiechem, ale chyba nie było łatwo. W rozmowie zdradziła jak wspomina swoją pierwszą pracę: Pracowałam w sklepie spożywczym na dziale mięsnym i rąbałam żeberka siekierką.  Zgadlibyście, że właśnie tym zajmowała się Sienkiewicz? Zobacz:  Agnieszka Sienkiewicz zaczęła eksperymentować z modą. Ta sukienka jest zupełnie nie w jej stylu     Sienkiewicz pierwszy raz na salonach po wygranej w "TzG":

Agnieszka Sienkiewicz o sposobie na podryw
ONS
Newsy
Mężczyźni podrywają Sienkiewicz na jeden tekst. To najgorszy z możliwych sposobów
Agnieszka zdradziła, jaki

Agnieszka Sienkiewicz po " Tańcu z Gwiazdami " nabrała wiatru w żagle. Zaczęła coraz częściej pojawiać się na imprezach, zrezygnowała z roli w "M jak miłość", aby zdobyć kolejne. Często jednak wraca do swojej przyszłości, o której chętnie opowiada. Przypomnijmy: Sienkiewicz zanim była gwiazdą dorabiała na życie w smażalni ryb. To nie jedyny zaskakujący fakt z jej życia Gwiazda niedawno gościła w "Ogniu pytań" Plejady.pl. Odpowiedziała tam na mnóstwo pytań, a jedno z nich jest szczególnie interesujące dla wszystkich, którzy chcą ją poderwać. Sienkiewicz zdradziła tekst, który słyszy najczęściej. Z góry uprzedza, że jest to najgorszy z możliwych. Przyznaje również, że unika imprez, na których może być "brana": Najgorszy? "Ja cię skądś znam" . Chodzę na takie imprezy, żeby unikać brania - mówiła Teraz wiemy, na co nie podrywać gwiazd show-biznesu. Zobacz: Sienkiewicz chce spełnić się w jednej roli. Wcześniej te marzenia hamował partner Agnieszka Sienkiewicz na premierze filmu:

Agnieszka Sienkiewicz pracowała w smażalni ryb
ONS
Newsy
Sienkiewicz zanim była gwiazdą dorabiała na życie w smażalni ryb. To nie jedyny zaskakujący fakt z jej życia
Od tej strony jej nie znaliście

Kariera Agnieszki Sienkiewicz nabrała rozpędu po wygranej w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka otrzymała kilka propozycji, ale w jednym z wywiadów wyznała, że najbardziej chciałaby się spełnić w roli matki. Zobacz: Marzenia Sienkiewicz o macierzyństwie hamował partner Gwiazda niewiele zdradza ze swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak opowiedziała w "Show" co nieco o swojej przeszłości. Okazuje się, że seksowna aktorka w młodości była klasyczną chłopczycą i lubiła grać w piłkę z kolegami. Zdarzało się jej nawet uczestniczyć w bójkach. Sienkiewicz zdradziła również, jakich imała się prac w młodości. Najmilej wspomina tę w smażalni ryb: Jako nastolatka pracowałam w smażalni ryb nad jeziorem . Do mojej miejscowości przyjeżdżała co roku grupa tancerzy. Tak poznałam Krzyśka Hulboja, któremu do dzisiaj przypominam, jak podawałam mu rybę z frytkami. Kiedy już przeniosła się do Warszawy, bardzo chciała pracować jako niania, ale ostatecznie wszystkie drogi doprowadziły ją na scenę. Zobacz:  Stylowe Sienkiewicz i Włodarczyk w szale wiosennych zakupów     Sienkiewicz eksperymentuje z modą:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner