Agnieszka Sienkiewicz o porównaniach do Anety Zając
ONS
Newsy

Sienkiewicz ma dość porównań do Zając: Żal mi Stefano

Agnieszka odniosła się też do rzekomego romansu

Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do zwycięstwa w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda serialu "Przyjaciółki" radzi sobie na parkiecie coraz lepiej - zgarnia wysokie noty od sędziów oraz zdobywa mnóstwo głosów od widzów. Ostatnio postanowiła też przejść na dietę, która przynosi fantastyczne efekty. Przypomnijmy: Sienkiewicz chce trzymać formę w "TzG". Przeszła na ulubioną dietę gwiazd

Od początku swojego udziału w show Sienkiewicz jest porównywana do Anety Zając, z którą Stefano Terrazzino w poprzedniej edycji wytańczył Kryształową Kulę. Na Agnieszce ciąży presja, by również zdobyć wysokie miejsce. Jest jej przykro jednak, że tancerz ciągle musi odpowiadać na takie same pytania:

Oczywiście, żal mi Stefano, który ciągle musi odpowiadać na to samo pytanie: - Z którą się lepiej tańczy - Zając czy Sienkiewicz? On jest trenerem i stara się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Już pomijam plotki o rzekomych romansach, które media na temat uczestników próbują wywołać, bo na to kompletnie nie mamy wpływu i one będą zawsze, ale takie szukanie sensacji za wszelką cenę jest po prostu zbędne - mówi w rozmowie z "Tele Tygodniem"


A wy którą z aktorek wolicie - Anetę czy Agnieszkę?

Zobacz: Sienkiewicz i Terrazzino parą nie tylko na parkiecie. Przyszli razem na wielką imprezę
 
Agnieszka Sienkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami":

Stefano Terrazzino w nowym Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Stefano wygrał "TzG" już trzy razy. Wiemy z kim zatańczy w nowej edycji
Znów sięgnie po Kryształową Kulę?

Stefano Terrazzino dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami" zyskał w Polsce olbrzymią popularność. Seksowny Włoch ujął telewidzów nie tylko swoją urodą i umiejętnościami, ale również charakterem. Wygrana w ostatniej edycji wespół z Anetą Zając kosztowała go sporo wysiłku, który postanowił sobie wynagrodzić słonecznymi wakacjami. Przypomnijmy: Terrazzino szaleje na wakacjach. Spędza je z piękną blondynką Wakacyjna laba dobiegła jednak końca i tancerz musiał wrócić do Polski, aby rozpocząć treningi do nowej edycji "Tańca", która startuje już za kilka tygodni. Z kim tym razem powalczy o zwycięstwo na parkiecie? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Stefano Terrazzino będzie partnerem Agnieszki Sienkiewicz . Aktorka zdaniem wielu może być czarnym koniem nadchodzącej odsłony "TzG", a obecność Stefano z pewnością jej w tym wydatnie pomoże. Producenci nie mieli wątpliwości, że Agnieszka musi zatańczyć ze Stefano. Mają podobne poczucie humoru i na parkiecie powinni się idealnie dogadywać. Stefano ma dobre podejście do swoich partnerek, bo choć jest bardzo wymagający i na treningach nie odpuszcza, potrafi też stworzyć miłą atmosferę, która potem procentuje na parkiecie - zdradza nam osoba związana z programem. Będziecie im kibicować? Zobacz: Romans Stefano z Zając to fikcja? Internauci: "On jest gejem!" ''+''ipt>''); //-->   Pełna lista uczestników nowej edycji "TzG":

Aneta Zając i Stefano Terrazzino w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Zając i Terrazzino wracają do TzG. Pochwalili się zdjęciami z prób
Wystąpi też inna gwiazda

Aneta Zając w "Tańcu z Gwiazdami" udowodniła, że świetnie tańczy, co przyczyniło się do tego, że wraz ze Stefano Terrazzino zdobyła Kryształową Kulę. Wcześniej jednak pokazała, że też bardzo dobrze śpiewa, a jej występy w "Jak oni śpiewają?" oceniała nawet Edyta Górniak. Zobacz:  Zając nie tylko doskonale tańczy, ale i śpiewa. Tak wypadła w "Jak oni śpiewają" O aktorce po wygranej tanecznego show trochę ucichło, ale teraz znowu pojawi się na parkiecie u boku przystojnego Włocha jako zwyciężczyni jednej z edycji w finałowym odcinku. Stefano będzie miał dużo pracy, ponieważ będzie także tańczył z Agnieszką Sienkiewicz , z którą wygrał jesienną edycję "Tańca z Gwiazdami". Obie pary już intensywnie trenują, a na Facebooku pochwalili się zdjęciami.  Kibicujecie im? Zobacz na Polki.pl: Kobieca Aneta Zając wraca na salony  

Aneta Zając i Stefano Terrazzino spędzają razem Walentynki
ONS
Newsy
Oni nie mogą o sobie zapomnieć. Zając spędziła walentynki z Terrazzino
Mają ze sobą świetny kontakt

Stefano Terrazzino i Aneta Zając poznali się na planie pierwszej polsatowskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Tancerz doprowadził aktorkę do zwycięstwa, a prasa rozpisywała się o ich romansie. Podobnie było z Agnieszką Sienkiewicz, z którą występował w drugiej odsłonie. Przypomnijmy: Sienkiewicz i Terrazzino parą nie tylko na parkiecie. Przyszli razem na wielką imprezę Sam tancerz do tej pory nie dementował plotek na temat swoich rzekomych romansów. Nie bacząc na plotki i spekulacje, na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z Anetą ze wspólne spędzonych Walentynek. Para pojawiła się na pokazie tanecznym, co było doskonałą okazją dla Zając do powrotu do tańca. Jak widać ich przyjaźń nie zakończyła się wraz z końcem "Tańca z Gwiazdami". Teraz pozostaje nam czekać na udział Stefan w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czy będzie mógł liczyć na wsparcie Anety? Zobacz: Aneta Zając nie dostała pieniędzy za wygraną w "TzG"? Sprawa trafiła do sądu Aneta Zając i Stefano Terrazzino w TzG:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner