Agnieszka Sienkiewicz w białej koszuli
Łukasz Wajszczyk

Agnieszka Sienkiewicz już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała, jak wygląda w zaawansowanej ciąży!

Agnieszka Sienkiewicz w białej koszuli
Łukasz Wajszczyk

Trzy miesiące temu Agnieszka Sienkiewicz zdradziła, że jest w drugiej ciąży. Przyszła mama opublikowała wówczas swoje zdjęcie z widocznym brzuszkiem i przekazała swoim fanom radosną wiadomość. 

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪- napisała wówczas gwiazda. 

Od tamtej chwili minęło już kilka miesięcy jednak w sieci trudno znaleźć zdjęcia na których gwiazda serialu "Przyjaciółki" pokazuje, jak zmienia się w czasie ciąży. Agnieszka Sienkiewicz już kilka tygodni temu przyznała, że nie zamierza pokazywać rosnącego brzuszka. Teraz jednak opublikowała fotkę, na której możemy zobaczyć, jak prezentuje się w zaawansowanej ciąży! 

Agnieszka Sienkiewicz pokazała nowe zdjęcie

Agnieszka Sienkiewicz podczas relacji na InstaStories pochwaliła się swoim najnowszym zdjęciem. Aktorka pozuje w białej, luźnej koszulce i jeansach. Widać, że narodziny drugiego dziecka gwiazdy serialu "Przyjaciółki" zbliżają się wielkimi krokami? Brzuszek jest już bardzo widoczny? 

Zobaczcie sami, jak prezentuje się Agnieszka Sienkiewicz. Przypominamy, że według doniesień medialnych aktorka urodzi drugą córkę. Sama gwiazda do tej pory nie skomentowała plotek na temat płci dziecka.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała swoje najnowsze zdjęcie.

Agnieszka Sienkiewicz w białej bluzce
Instagram

Aktorka już wkrótce urodzi drugie dziecko.

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23