Agnieszka Radwańska
EastNews

Fani nie zostawili na Agnieszce Radwańskiej suchej nitki! "Co się stało z Twoją twarzą?"

Agnieszka Radwańska
EastNews

We wtorek Agnieszka Radwańska i jej mąż, Dawid Celt byli gośćmi w "Pytaniu na śniadanie". Tenisistka i trener opowiadali o wielkim benefisie Agnieszki, jednak wielu widzów miało problem na skupieniu się na rozmowie. Wszystko z powodu "nowego wyglądu" tenisistki, który od kilku tygodni mocno jest krytykowany. Jak tym razem wyglądała Agnieszka Radwańska? Zobaczcie!

Agnieszka Radwańska poprawiała urodę?

Po ogłoszeniu zakończeniu kariery sportowej Agnieszka Radwańska wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 30-latce wróżono wielki finał. Niestety, Agnieszka odpadła dość szybko z tanecznego show, zajmując 6. miejsce. Porażka nie załamała żony Dawida Celta, w najnowszym "Pytaniu na śniadanie" uśmiech nie schodził jej z twarzy. Agnieszka opowiadała o najbliższym benefisie. Gwiazda 21 maja rozegra pokazowe mecze w Krakowie z Angeliką Kerber i Karoliną Woźnicką. Będzie to jej uroczyste podsumowanie kariery. 

- W momencie kiedy Agnieszka ogłosiła zakończenie kariery od razu pojawiła się myśl, że fajnie byłoby pożegnać się z kibicami i całym tenisowym środowiskiem (...) Kiedy zaangażowała się w to Telewizja Polska i miasto Kraków zobaczyliśmy, że impreza nabiera rozmachu. Mam nadzieję, że będzie godna kariery Agnieszki - zachęcał do przyjścia na wydarzenie Dawid. 

- Będzie się działo, będzie ciekawie, zaczynamy na korcie, gramy debla, a później jest scena i artyści - mówiła Agnieszka. 

Niestety, wielu widzów po emisji wywiadu z Agnieszką, nie zostawiło na niej suchej nitki, pisząc w sieci komentarze odnośnie jej wyglądu:

- Dobrze wyglądała to się przerobiła negatywnie na twarzy....

- Co ona zrobiła z twarzą? Wygląda tak sztucznie, że ani nie może się uśmiechnąć i z mówieniem też nie jest za dobrze .

- Niech ta Pani zaprzestanie ingerować w twarz... robi się po mału karykaturą samej siebie. Szok, że młode przecież kobiety robią sobie krzywdę na własne życzenie.

- Dziewczyno - przestań ładować w siebie ten botoks. bo wyglądasz koszmarnie.

- Bardzo trudno Panią poznać po ostatnich zmianach - pisali internauci w komentarzach. 

 

Czy Agnieszka powinna odnieść się do krytyki widzów? Niestety, przykre komentarze na temat wyglądu gwiazdy, pojawiają się już od dłuższego czasu. Spora część fanów broni jednak swojej idolki.

- Cudna kobieta!

- Piękna jesteś. 

- Śliczna - piszą fani sportsmenki. 

Zobaczcie zdjęcia z programu. Czy Agnieszka poprawiała urodę? Komentarze są naprawdę ostre!

Hejt na Agnieszkę Radwańską

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Screenshot/Pytanienasniadanietvp2

Agnieszka Radwańska z mężem w "PnŚ".

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Screenshot/Pytanienasniadanietvp2

 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53