Agnieszka Radwańska w półfinale turnieju w Pekinie
East News
Newsy

Agnieszka Radwańska w półfinale turnieju w Pekinie!

Świetne wieści z Pekinu! Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału turnieju WTA! Polka, w zaciętym meczu z Niemką Angelique Kerber, wygrała w dwóch setach: 6:1, 6:4. Tym samym Agnieszka Radwańska ma ogromną szansę, aby znaleźć się z finale. Wcześniej jednak będzie musiała się zmierzyć z Amerykanką Bethanie Mattek-Sands albo z Hiszpanką Garbine Muguruzą.

Gratulujemy wygranej i już trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej. Miejmy nadzieję, że powtórzy sukces sprzed czterech lat, kiedy to wygrała turniej w Pekinie!

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska z chłopakiem

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ons.pl
Newsy
Wystrojona Agnieszka Radwańska na konferencji prasowej! Znamy metki...
Agnieszka Radwańska gra z Petrą Kvitovą
East News
Newsy
Agnieszka Radwańska wygrywa w finale turnieju Masters! "To najważniejszy dzień w moim życiu"

Agnieszka Radwańska gra rewelacynie w turnieju Masters w Singapurze. W finale turnieju walczy z Czeszką Petrą Kvitovą.   Polecamy także: "Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa". Agnieszka Radwańska o miłości i planach.   Agnieszka Radwańska w świetnym stylu wygrała pierwszy set. W drugim, po początkowej przewadze, miała jednak kłopoty. Ostatecznie przegrała go w gemach 4:6. W trzecim secie zaczęło się od dwóch przegranych gemów Agnieszki. Co za horror! Fantastyczna wymiana w trzecim gemie i wygrana Agnieszki. Czwarty - gładko do zera - też górą Radwańska. I kolejny, po naprawdę zażartej walce... Niestety, Czeszka wygrywa kolejnego i jest 3:3. Po zaciętej walce w przewagach wygrywa Agnieszka, jest już 4:3 i... coraz bliżej szczęścia. Mamy 5:3, Agnieszka jest już bardzo blisko! Mamy piłkę meczową!!! I Agnieszka w świetnym stylu wygrywa gema, seta, mecz i zarazem nieoficjalne mistrzostwa świata w tenisie! Agnieszka nie ukrywała wzruszenia i... popłakała się! - Nie mogę w to uwierzyć. Kilka tygodniu temu nawet nie mogłam przypuszczać, że będę w tym miejscu. Jestem ekstremalnie szczęśliwie - mówiła po meczu Agnieszka.  - To najważniejszy dzień w moim życiu.   Już pochwaliła się pucharem na Facebooku:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Aaaaaaaaa ale się cieszeeeeeee!! Soooooooo happy!!! WTA Finals Singapore #TeamAga Posted by Agnieszka Radwanska on  1 listopada 2015 Radwańska w Masters To świetny koniec sezonu dla polskiej tenisistki - w ostatnich tygodniach wygrała dwa turnieje, w Chinach i Japonii. Turniej...

Agnieszka Radwańska wygrała turniej WTA
Newsy
Pierwszy sukces Agnieszki Radwańskiej w tym roku. Wygrała turniej WTA w Shenzhen

Agnieszka Radwańska wygrała w finale turnieju WTA w Shenzhen z Amerykanką Alison Riske 6:3, 6:2. Jest to jej 18. triumf na imprezie WTA! Takie rozpoczęcie roku to idealny zwiastun tego, co może się stać na prestiżowym i wyczekiwanym turnieju Australian Open. Podczas WTA w Japonii zabrakło bowiem najbardziej uznanych nazwisk, mimo tego, Radwańska zaprezentowała fantastyczną formę, wygrywając wszystkie spotkania.    Agnieszce serdecznie gratulujemy! Czy to ona powinna zostać Sportowcem Roku 2015? Zagłosujcie w naszej sondzie!    Zobacz:  Dziś Gala Mistrzów Sportu. Wybierz z Party.pl swojego ulubionego sportowca! SONDA   Agnieszka Radwańska cieszy się z sukcesu     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); What a start to the new season!! :) #ShenzhenOpen #18thTitleSuper początek nowego sezonu!!! :) #TeamAga Posted by Agnieszka Radwanska on  9 stycznia 2016   Agnieszka Radwańska wygrała WTA Agnieszka Radwańska triumfuje w Nowym Roku