Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska niedawno przeszła na sportową "emeryturę". Po kilkunastu latach ciężkich treningów na kortach postanowiła skupić się na sobie i swoich przyjemnościach. Agnieszka Radwańska jest także otwarta na nowe wyzwania. Być może to właśnie dlatego zgodziła się wystąpić w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", którą zobaczymy już wiosną na antenie Polsatu. Wygląda na to, że treningi dają jej w kość. Agnieszka Radwańska została bowiem przyłapana w popularnej restauracji typu fast food, gdzie zamówiła zaskakujące - jak na nią - rzeczy. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami! 

Polecamy: Zdrowe odżywianie - jak zacząć? Porady

1/3

Agnieszka Radwańska do tej pory musiała przestrzegać diety. Tenisistka nie mogła sobie pozwolić nawet na małe grzeszki. Teraz, gdy jest na sportowej "emeryturze", dieta chyba nie jest już dla niej aż tak ważna. Agnieszka Radwańska została bowiem przyłapana w popularnym fast foodzie, gdzie wstąpiła, aby się posilić. Na zdjęciach widać, że zamówiła kawę i... Zobaczcie kolejny slajd!

Zobacz także: Wiemy, na co Agnieszka Radwańska wyda gażę z "Tańca z gwiazdami"!

2/3

 

W tej torbie musiały się skryć same pyszności. Wygląda na to, że Stefano Terrazzino dał taki wycisk na treningu, że Agnieszka Radwańska szybko musiała uzupełnić stracone kalorie. Taką dietę rozumiemy :)

3/3

Myślicie, że taka "dieta" pomoże jej wygrać "Taniec z gwiazdami"?

Więcej na temat Agnieszka Radwańska