Agnieszka Popielewicz wygryzie Annę Głogowską z Tańca z Gwiazdami?
ONS
Newsy

Popielewicz wygryzie Głogowską z „Tańca z gwiazdami”? Mamy komentarz!

Wiemy jakie będą zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"

Dziś gruchnęła wiadomość, że Agnieszka Popielewicz ma zastąpić Annę Głogowską w prowadzeniu „Tańca z Gwiazdami”. Ponoć produkcja show ma zastrzeżenia do Głogowskiej.

Ania jest zbyt sztuczna w tym, co robi. Agnieszka Popielewicz jest natomiast gwiazdą Polsatu i już wcześniej robiła kulisy programu, które bardzo wszystkim się podobały. Pojawił się więc pomysł, aby sama robiła rozmowy z uczestnikami show” – zdradza informator jednego z tabloidów.


Zapytaliśmy więc Agnieszkę Popielewicz, czy to prawda?
 

Nic o tym nie wiem. Nie zajmuję się plotkami i spekulacjami – mówi nam Popielewicz.


Zadzwoniliśmy też do osoby z produkcji show, zapytać, czy rzeczywiście Agnieszka wygryzie z posady Annę Głogowską.
 


Bzdura, wszystko zostaje prawie po staremu. Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz pozostają prowadzącymi show. A Agnieszka Popielewicz na Polsat Cafe poprowadzi kulisy po odcinku. Jedyna zmiana jest taka, że będzie je prowadzić sama bez Bilguuna Ariunbaatara, który już nie będzie współprowadzącym programu – mówi nam osoba z produkcji tanecznego show.


Czyli zmiany są, ale nie aż tak sensacyjne. Szkoda Wam trochę Bilguuna?


Czytaj także: Popielewicz i Hyży urządzają mieszkanie


Zobacz Polki.pl: Popielewicz i Wendzikowska na modowej imprezie. Pięknie wyglądały.
 

 TV-Show
Konflikt między Agnieszką Hyży, a Pauliną Sykut? Poszło o "Taniec z gwiazdami"! Jaka jest prawda?
Konflikt między Agnieszką Hyży, a Pauliną Sykut? Poszło o "Taniec z gwiazdami"! Jaka jest prawda?

Przyjaźń Agnieszki Hyży i Pauliny Sykut wystawiona na próbę? Jak podaje tygodnik "Na żywo", Hyży chciała poprowadzić kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami". Tymczasem propozycję tę otrzymała Paulina Sykut , z którą prowadziła do tej pory "Kulisy Tańca z Gwiazdami". Podobno Agnieszka jest zawiedziona decyzją stacji, a Paulina bardzo zaskoczona: Sykut prowadzi "Kulisy Tańca z Gwiazdami" znacznie krócej niż Popielewicz, więc ten wybór nie był oczywisty. Czuję się niezręcznie, bo przyjaźni się z Agą i nie chce, aby jej nagły awans popsuł ich wzajemne, dobre relacje - stwierdził informator gazety. Czy Agnieszka rzeczywiście ma żal do Pauliny o to, że to akurat ona została prowadzącą show? Plany Agnieszki Hyży Jak udało się dowiedzieć Party.pl,  Agnieszka Hyży bardzo kibicuje Paulinie w nowej roli i trzyma za nią kciuki. Sama ma teraz sporo obowiązków zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziennikarka wraz z ukochanym, Grzegorzem Hyżym właśnie skończyła remont mieszkania, do którego wkrótce się wprowadzą. Poza tym Agnieszka szykuje się do swojego nowego programu "Powiedz tak", który pojawi się już jesienią na antenie Polsat Cafe. Jak widać prezenterka nie może narzekać na brak zajęć. Obu paniom gratulujemy nowych wyzwań!   Zobacz:  Maja Hyży PIERWSZY RAZ o ślubie Grzegorza i Agnieszki. "Pogratulowałam, mam do tego..."   Agnieszka Popielewicz zazdrości Paulinie Sykut prowadzenia "Tańca z Gwiazdami"? Paulina Sykut w "Tańcu z gwiazdami" zastąpi Annę Głogowską, która prowadziła cztery edycje tanecznego show.

Anna Głogowska w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
To już pewne! Anna Głogowska odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Jak zareagowała na tę wiadomość?
To już pewne! Anna Głogowska odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Jak zareagowała na tę wiadomość?

Anna Głogowska odchodzi z programu „Taniec z „Gwiazdami” ! Zaskakujące informacje potwierdziła sama gwiazda stacji Polsat. Była już prowadząca w rozmowie z Twoim Imperium przyznała,  że nie zobaczymy jej w kolejnej edycji tanecznego show. Jak Głogowska zareagowała na zmiany wprowadzone przez Ninę Terentiew? Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle (…) Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz jest już  lepiej. Myślę, że rzeczywiście nadszedł czas na zmiany- tak, jak mi powiedziano. To było dziesięć lat mojego  życia.   Wszyscy, którzy dowiadują się o mojej dymisji, biegną z otwartymi ramionami. Wiadomo, że najbardziej wspiera mnie mój partner Piotr i przyjaciele. Czasami mam wrażenie, że im jest bardziej przykro niż mnie. Nie jestem w tym sama. Będę trzymać kciuki za moich kolegów tancerzy. Mam nadzieję, że nie wszyscy zostaną wymienieni. Mimo, że to czas na zmiany - mówi Głogowska. Kto zastąpi Głogowską w Tańcu z Gwiazdami? Kto przyjdzie za Annę Głogowską? Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja,  że nową prowadzącą zostanie Tatiana Okupnik - doniesienia jednego z portali w rozmowie z nami zdementowała osoba z produkcji TzG. Od jakiegoś czasu plotkuje się również, że obok Krzysztofa Ibisza pojawi się Agnieszka Kaczorowska . Co o swojej ewentualnej następczyni myśli sama Głogowska? …jeśli chodzi o Agnieszkę Kaczorowską - jeszcze nie wiadomo czy to ona będzie prowadziła Taniec z Gwiazdami, czy jednak jakiś zawodowiec. Ale ona jest naprawdę świetna, umie pracować z mikrofonem. Zmiany w programie nie wszystkim przypadły do gustu. Uczestnicy show w rozmowie z tygodnikiem krytykują współpracę ze stacją Polsat. Gdy program realizowano w TVN, tram bardziej liczono się z nami. Mieliśmy do dyspozycji samochód z kierowcą, by móc bezpiecznie...

Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską w "Tańcu z Gwiazdami"!
Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską w "Tańcu z Gwiazdami"!

Paulina Sykut nową prowadzącą " Taniec z Gwiazdami "! Jak podaje "Fakt", to właśnie ona zastąpi w tej roli Annę Głogowską, która musiała pożegnać się z show. A to oznacza jedno - Paulina wyrasta na jedną z największych gwiazd Polsatu! Paulina Sykut nową prowadzącą "Taniec z Gwiazdami" Paulina w nadchodzącym sezonie poprowadzi dwa duże programy - "Taniec z Gwiazdami" oraz "Must be the music". Nagrania castingowe do tego drugiego już się jednak zakończyły, a więc Paulinę czeka tylko kilka odcinków na żywo. Z pewnością uda się jej połączyć to z piątkowym prowadzeniem tanecznego show. Paulina jest dobrze zaznajomiona z show - prowadziła przecież kulisy programu z Agnieszką Hyży. Nina Terentiew stwierdziła, że to właśnie Sykut będzie idealną kandydatką na miejsce Anny Głogowskiej. A jak zareagowała sama zainteresowana? Była bardzo zaskoczona tą propozycją, nie ukrywała jednak wzruszenia, że stacja darzy ją takim zaufaniem - mówi znajomy prezenterki w rozmowie z dziennikiem Cieszycie się z takiego wyboru?   W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawią się m.in. Elżbieta Romanowska, Dorota Chotecka czy Rafał Jonkisz. Zapowiada się więc ciekawe show!   Paulina Sykut nową prowadzącą Taniec z Gwiazdami! Paulina Sykut - jak poradzi sobie w tej roli? Paulina Sykut poprowadzi dwa programy w Polsacie!    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner