Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Popielewicz o świętach z Grzegorzem Hyżym
ONS
Newsy

Popielewicz w końcu skomentowała związek z Hyżym. Zaplanowali wspólne publiczne wyjście

Przed parą pierwsza oficjalna impreza

Związek Agnieszki Popielewicz z Grzegorzem Hyżym był sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Prezenterka, która w grudniu zeszłego roku rozstała się z mężem Mikołajem Witem, znalazła szczęście u boku debiutującego piosenkarza. I chociaż są parą zaledwie od trzech miesięcy to na palcu gwiazdy Polsatu pojawił się już pierścionek zaręczynowy.

Agnieszka Popielewicz do tej pory nie wypowiadała się na temat nowej miłości jednak w rozmowie z magazynem Flesz przyznała, że odnalazła szczęście. Zobacz: Popielewicz i Hyży zaręczyli się po trzech miesiącach

- Nie chcę się afiszować z moim życiem prywatnym. Mogę powiedzieć jedynie tyle, że jestem szczęśliwa. Teraz zaczął się najlepszy okres w moim życiu - wyznała prezenterka.


Gwiazdorska para unika oficjalnych imprez, jednak już wkrótce może się to zmienić. W kwietniu odbędzie się gala wręczenia "Fryderyków" a wśród nominowanych jest Grzegorz Hyży.

- Agnieszka chce tego dnia wesprzeć ukochanego, jest przecież jego największą fanką - zdradza znajoma Agnieszki.


Z niecierpliwością czekamy na ich wspólne zdjęcia z czerwonego dywanu!

Zobacz: Romans dodaje skrzydeł Popielewicz 

 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Popielewicz po ślubie przyjęła nazwisko męża, Grzegorza Hyżego
ONS
Newsy
Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)
Zaskakująca decyzja prezenterki

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży kilka tygodni wzięli sekretny ślub w Rzymie. Na uroczystości pojawili się jedynie najbliżsi pary. Jak ustalił wówczas magazyn „Flesz”, prezenterka miała na sobie sukienkę z delikatnej koronki i naturalnego jedwabiu zaprojektowaną przez Violę Piekut . Grzegorz wybrał granatowy smoking polskiej marki. Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech Dziś, kilka tygodni po ślubie, okazuje się, że Agnieszka Popielewicz nie tylko powiedziała „TAK” Grzegorzowi Hyżemu, ale także przyjęła jego nazwisko . Świadczyć o tym mogą zmienione dane na Facebooku. Gwiazda Polsatu zmieniła nazwisko na swoim profilu na "Agnieszka Hyży". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że po pierwszym ślubie Agnieszki z Mikołajem Witem  - prezenterka pozostała przy swoim panieńskim nazwisku . No to teraz są dwie panie Hyży :) Zobacz: Maja Hyży zmieni nazwisko?  

Grzegorz Hyży chce zabrać Popielewicz do rodzinnego domu
ONS
Newsy
Rodzina Popielewicz miała problem z zaakceptowaniem jej związku. Hyży chce zrobić kolejny krok
Muzyk dba o relację

Związek Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego był sporym zaskoczeniem. Prezenterka, która zaledwie kilka miesięcy temu rozwiodła się z mężem Mikołajem Witem, pocieszenie znalazła u boku debiutującego na rynku muzycznym Hyżego. Pomimo tego, że para celebrytów dość szybko zdecydowała się na zaręczyny to wciąż nie potwierdzili oficjalnie swojego związku. Zobacz: Popielewicz i Hyży zaręczyli się po trzech miesiącach Minione święta były z pewnością wyjątkowe dla Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego, którzy po raz pierwszy spędzili je w towarzystwie rodziców gwiazdy Polsatu . I chociaż prezenterka obawiała się reakcji rodziców na nowego partnera, to wszystko wskazuje na to, że zaakceptowali wybór swojej córki. - Grzegorz był stremowany, ale udało mu się wkraść w łaski przyszłych teściów. Niebawem on chce zabrać Agnieszkę do rodzinnego domu - zdradza informator "Na Żywo". Wygląda więc na to, że gwiazdorski związek ma się coraz lepiej. Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ich razem. Zobacz: Popielewicz w końcu skomentowała związek z Hyżym Popielewicz i Hyży w Tańcu z Gwiazdami:

Agnieszka Popielewicz o świętach z Grzegorzem Hyżym
ONS
Newsy
Stresująca Wielkanoc dla Popielewicz i Hyżego. Agnieszka planuje przedstawić go rodzicom, ale ma jeden problem
O romansie wiedzą już wszyscy

Związek Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego od samego początku owiany był tajemnicą. Para nie lubiła afiszować się ze swoim uczuciem, ale fakty mówiły same za siebie. Później wyszło na jaw, że zakochani zaręczyli się po trzech miesiącach związku. Zobacz:  Popielewicz i Hyży zaręczyli się po trzech miesiącach. Teraz ich związek może utknąć w martwym punkcie Teraz przed nimi wyjątkowy czas, ponieważ zbliżają się święta wielkanocne. Para w tym wyjątkowym okresie chce być blisko siebie i wspierać się w każdym momencie. Dziennikarka bardzo pragnie, aby ukochany poznał jej rodzinę, która jest dla niej niesamowicie ważna. Jednak nie wszystko będzie takie łatwe, ponieważ zarówno mama jak i tata Popielewicz wciąż przyjaźnią się z jej byłym mężem. Święta te mogą być nieco stresujące: Rodzice Agnieszki wciąż przyjaźnią się z rodzicami Mikołaja Wita, byłego męża gwiazdy. Dlatego Agnieszka zdaje sobie sprawę, że dla Grzegorza przyjazd w jej rodzinne strony może być stresujący - czytamy w "Na Żywo".  Czy wszystko pójdzie po ich myśli? Zobacz:  Maja Hyży PIERWSZY RAZ tak szczerze o rozwodzie z Grzegorzem. Tak dużo jeszcze nie powiedziała     Popielewicz i Hyży w "TzG":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner