Agnieszka Popielewicz z dzieckiem

Popielewicz nie będzie robić kariery kosztem dziecka

Agnieszka Popielewicz z dzieckiem

Agnieszka Popielewicz niedawno dołączyła do grona mam celebrytek. W lutym przyszła na świat jej córka Marta, a już dwa tygodnie po porodzie, mogliśmy oglądać dziennikarkę w znakomitej formie w programie „Studio Weekend” (zobacz). Jej pojawienie się na antenie Polsatu zrodziło wiele spekulacji na temat szybkiego powrotu do pracy. Okazuje się, że niepotrzebnie, ponieważ Popielewicz chce trochę przystopować z karierą.

Jak dowiedział się magazyn „Flesz” dziennikarka nie planuje natychmiastowego powrotu na wizję, a już z pewnością, nie na cały etat, bo teraz najważniejsze jest dla niej macierzyństwo. Chcąc nacieszyć się swoją pociechą, Agnieszka ograniczyła swoje obowiązki do minimum, a pracy poświęca tylko kilka godzin tygodniowo:

- Aga i jej mąż sami zajmują się Martą. Na razie nie szukają niani. Zresztą teraz mała dużo śpi, więc Aga może zająć się swoimi sprawami – powiedziała dla „Flesza” przyjaciółka dziennikarki.


Popielewicz ponownie w programie „Studio Weekend” pojawi się w połowie marca, a tymczasem pracuje nad swoim portalem ślubnym PowiedzmyTak.pl, który w maju uroczyście otworzy pokazem mody. A tak wygląda młoda mama na spacerze:

Agnieszka Popielewicz z dzieckiem

Zobaczcie, jak Agnieszka Popielewicz prezentowała się w dniu swojego ślubu:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01