Agnieszka Kotońska w bardzo krótkiej mini
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w ogniu krytyki za bardzo krótką mini. Internautka: "Nie przystoi już Pani ta długość"

Agnieszka Kotońska w bardzo krótkiej mini
Instagram

Agnieszka Kotońska "Gogglebox" od kiedy przeszła spektakularną metamorfozę chętnie chwali się swoją doskonałą figurą w mediach społecznościowych. Niektóre stylizacje gwiazdy TTV odsłaniają naprawdę sporo, w końcu, mając taką figurę śmiało można ją eksponować. Niestety, okazuje się, że wszystkim się to podoba! Agnieszka Kotońska właśnie pochwaliła się nową stylizacją z bardzo krótką sukienką w roli głównej i spadła na nią fala krytyki. Zobaczcie, co zarzucają jej niektóre Internautki!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w ogniu krytyki za bardzo krótką mini

Agnieszka Kotońska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie w bardzo seksownej stylizacji. Mała czarna mocno eksponuje ramiona, a długość to ultra krótka mini! Pod zdjęciem gwiazda "Gogglebox", jak zwykle zresztą, pozytywnym wpisem powitała swoich obserwatorów:

Witam wszystkie piękne KOBIETY i przystojnych mężczyzn życzę Wam cudownego dnia ,cudownego tygodnia ❤️❤️dużo pozytywnych emocji ❤️

Pod seksownym zdjęciem 43-latki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niestety, to co można w nich przeczytać zaskakuje! 

Przepraszam Pani Agnieszko, ale nie przystoi już Pani ta długość, do kolana byłoby bardziej sexi- czasami krótsze nie znaczy lepsze mimo, że zadbała Pani o siebie i schudła

Aga, wszystko wszystkim - wiek trochę zobowiązuje

Fanki gwiazdy programu "Gogglebox" stanęły w jej obronie i jednogłośnie twierdzą, że każdy sam decyduje o tym, co mu wypada. Najważniejsze jest to, że kobieta akceptuje swój wygląd i dobrze czuje się w stylizacji, którą sama wybrała:

 ale bzdury 🙈 Pani Aga wie najlepiej co jej wypada a co nie 

Wygladasz w tej sukience jak milion dolarow!

A czemu Pani Agnieszce nie przystoi ? Ma piękne nogi, dobrze się czuje w swoim ciele to dlaczego ma nie pokazywać ?? Co to znaczy, że komuś coś nie przystoi ?

Wow- królowa

Agnieszka Kotońska chyba nie podejrzewała, że ta z pozoru prosta stylizacja wywoła w sieci takie poruszenie! Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" chwali się figurą w stroju kąpielowym! Wiemy, gdzie możecie go kupić!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poniedziałek czas START❤️💄💄💋 Witam wszystkie piękne KOBIETY i przystojnych mężczyzn życzę Wam cudownego dnia ,cudownego tygodnia ❤️❤️dużo pozytywnych emocji ❤️ ———————————————————— Sukienka @ellaboutiquepoland 👗 Buty @foreversuknie 👠 ———————————————————— Do zobaczenia wieczorem 2️⃣2️⃣.0️⃣0️⃣ @ttv.pl @gogglebox.ttv.pl GOGGLEBOX ✌️ ————————————————————#impreza #outfit #set #dress #podt #oodt #gogglebox #mood #longhair #polishgirl #fun #funny #beautiful #cute #picoftheday #photooftheday #black #goodmorning #goodvibes #sexy #ttv #makeuplover #happy #smail #mylife #loveit #look #metamorfoza

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Agnieszka Kotońska może pochwalić się doskonałą figurą, którą często podkreśla odważnymi stylizacjami. Nie wszystkim Internautom podoba się, że gwiazda TTV odsłania sporo ciała!

Agnieszka Kotońska z Gogglebox
Instagram

 

Agnieszka Kotońska z Gogglebox w pomarańczowym garniturze
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53