Agnieszka Kotońska o diecie

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w bikini. Pokazała zdjęcie sprzed metamorfozy. Co za zmiana!

Agnieszka Kotońska o diecie

Agnieszka Kotońska jest jedną z gwiazd "Gogglebox" i już od dawna zaskakuje fanów programu swoimi metamorfozami. Nie chodzi tylko o zmianę koloru włosów, które gwiazda TTV uwielbia, ale o przemianę, jaką przeszła w ciągu ostatnich dwóch lat. Agnieszka Kotońska postanowiła zawalczyć o idealną figurę i udało jej się nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale całkowicie zmienić styl życia. Teraz ćwiczy i zdrowo się odżywia, a efekty swojej przemiany pokazała, porównując dwa zdjęcia. Tym samym chce zmotywować kobiety do zadbania o siebie i pokazuje, że walka z nadwagą jest trudna, ale możliwa do wygrania! Te zdjęcia trzeba zobaczyć!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała efekt metamorfozy i zaskoczyła zdjęciem w bikini

Agnieszka Kotońska obecnie może pochwalić się doskonałą figurą, którą zyskała dzięki zrzuceniu 30 kilogramów i regularnym ćwiczeniom. Ale nie zawsze tak wyglądała! Kiedyś ważyła 106 kilogramów, ale postanowiła to zmienić, a teraz motywuje innych:

Odważnie dziś u mnie ale tak było,dużo mnie to kosztowało odwagi żeby pokazać Wam jak było 🙈mam nadzieję że tymi fotkami Was zmotywuje i dam Wam wielkiego kopa do działania, do wali o taka siebie która chcesz być ❤❤ dałam te dwa zdjęcia do porównania żeby Was zmotywować że MOZNA JAK TYLKO SIE CHCE !! - napisała Agnieszka Kotońska na Instagramie.

Dla zmotywowania innych kobiet do zmiany stylu życia i walki o swoje zdrowie i figurę Agnieszka Kotońska opublikowała dwa zdjęcia. Pierwsze z 2017 roku, gdzie ważyła 106 kilogramów, a drugie z 2019, na którym ma figurę jak modelka:

Wrzucam Wam siebie po lewej stronie rok 2017 wakacje w Sarbinowie, przeglądam właśnie swój telefon i każde foto na siedząco niewiem co ja myślałam że na siedząco zasłonie te 106kg ( wszędzie wszystko się lało ) haha...podejście dobre .Ale efekt ŻENUJACY 🙈🙈🙈🙈🙈szczerze wtedy widziałam siebie inaczej ,myślałam że jestem gwiazdą szczupła i bez nadwagi ..nimfa,FOKA Bałtyku haha . Po wakacjach dalej jadłam i nawet nie pomyślałam żeby coś zrobić że sobą 🙈🙈🙈 ❤❣🥰🙈.po prawej foto z wakacji 2019rok przyznam się od... kawał dobrej roboty ❤❤❤zaraz wakacje 2020 i chce żeby było lepiej i tak będzie. - dodała gwiazda programu "Gogglebox".

Fanki Agnieszki Kotońskiej są zachwycone jej przemianą i podkreślają, że takie zdjęcia najlepiej motywują, aby zacząć walczyć o lepszą figurę.

Brawo jaki efekt 🙌

Ale dałaś kopa motywacji😍

Mega przemiana 👏

Super Aga takie foty motywują megaaa, 👏🔥🔥🔥

Sami spójrzcie na te dwa zdjęcia Agnieszki Kotońskiej. Co za zmiana!

Zobacz także: Nowe zdjęcie Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" wzbudziło skrajne emocje: "Ten kolor dodaje ci lat"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobry wieczór kochani❣❣🥰, Wiem że wieczorkiem przychodzą różne pomysły Wam do głowy ( moze zdrowy styl zycia ) i wiem po samej sobie że wieczorami lubię buszowac po różnych profilach 🙈🙈🙈❤❤❤ Odważnie dziś u mnie ale tak było,dużo mnie to kosztowało odwagi żeby pokazać Wam jak było 🙈mam nadzieję że tymi fotkami Was zmotywuje i dam Wam wielkiego kopa do działania, do wali o taka siebie która chcesz być ❤❤ dałam te dwa zdjęcia do porównania żeby Was zmotywować że MOZNA JAK TYLKO SIE CHCE !! Wrzucam Wam siebie po lewej stronie rok 2017 wakacje w Sarbinowie, przeglądam właśnie swój telefon i każde foto na siedząco niewiem co ja myślałam że na siedząco zasłonie te 106kg ( wszędzie wszystko się lało ) haha...podejście dobre .Ale efekt ŻENUJACY 🙈🙈🙈🙈🙈szczerze wtedy widziałam siebie inaczej ,myślałam że jestem gwiazdą szczupła i bez nadwagi ..nimfa,FOKA Bałtyku haha . Po wakacjach dalej jadłam i nawet nie pomyślałam żeby coś zrobić że sobą 🙈🙈🙈 ❤❣🥰🙈.po prawej foto z wakacji 2019rok przyznam się odjebalam kawał dobrej roboty ❤❤❤zaraz wakacje 2020 i chce żeby było lepiej i tak będzie..🙈❣WALCZ! ja też walczę lato depta nam po piętach, pamiętaj tylko o jednym nikt za Ciebie nie odwali tej roboty !! Więc wstań z kanapy i zacznij iść w dobrym stylu ,stylu który da Ci radość i dużo energii, obiecuje Ci że na tej drodze dostaniesz dużo gratulacji i braw !! Ja już trzymam kciuki za Ciebie i bardzo mocno w Ciebie wierzę ❤❤❤ 🥰🥰🥰🌞🌞🌝☀️🌞 ----------------------------------------------------------------- #motywacjadodziałania #motywacja #fitmama #cardio ##fitnessgirl #fitnesslifestyle #gymgirl #fitinspiration #fitnesslove #fitnesslife #zdrowo #zdroweodżywianie #czystamicha #gogglebox #ttv #happyday #goodphoto #metamorfoza #me #photooftheday #pictureoftheday #nowaja #workout #gymflow #polishgirl #walcz #longhair #cute #fun

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Agnieszka Kotońska otwarcie mówi o tym, że całkowicie zmieniła swoje przyzwyczajenia i zaczęła zdrowo żyć.

Instagram

Teraz aktywność fizyczna odgrywa ogromną rolę w jej życiu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani życzę Wam miłej majoweczki ❤❤❤❤Bądź szczęśliwy, ciesz się z tego co masz ,uśmiechaj się do Siebie do ludzi. Szanuj to co masz w życiu najcenniejsze , łap pozytywne chwile i miej pozytywne nastawienia do swojego życia ❤❤❤❤Nigdy nie oglądaj się za siebie tam już wszystko widziałeś,byles i przeżyłes💕💕💕Idź do przodu realizuj własne marzenia bo tak naprawdę dzięki własnym marzenia możesz przeżyć swoje życie jak tylko chcesz ❤❤❤ Jak zawsze wysyłam Wam kochani dużo miłości i szczęścia ❤❤💕💕❤💕❤💕❤Kochany człowiek to człowiek szczęśliwy ❣ pamiętaj w życiu nie ma gorszych ,lepszych ludzi WSZYSCY JESTESMY ROWNI ❤ ------------------------------------------------------------------ @gogglebox.ttv.pl @ttv.pl #gogglebox #ttv #photooftheday #pictureoftheday #dayoff #set #happyday #smail😄 #marzeniasiespelnia #mylive #quarantine #perfect #time #mylife❤️ #funny #fan #cute #beautiful #girlpower #nature #girl #sexy #potd #ootd #sportlife #dress

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

 

 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01