Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" ścięła włosy!? W tak krótkiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy

Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" od lat jest wierna długim włosom. Czyżby teraz to się zmieniło? Na InstaStory bohaterki hitu TTV właśnie pojawiły się ujęcia, na których możemy zobaczyć Agnieszkę Kotońską w naprawdę bardzo krótkich włosach! Czy gwiazda "Gogglebox" je ścięła i zrezygnowała z doczepianych włosów na dobre? Zobaczcie jak wygląda! 

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w bikini. Pokazała zdjęcie sprzed metamorfozy. Co za zmiana!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox..." pokazała się w krótkich włosach

Jak wiadomo gwiazda "Gogglebox" przeszła ogromną metamorfozę, dużo schudła, zmieniła styl i wygląda olśniewająco. Oczywiście w swoją metamorfozę włożyła wiele pracy - zmieniła nawyki żywieniowe i zaczęła ćwiczyć, dzięki czemu schudła ponad 30 kg. Teraz do walki o szczupłą sylwetkę motywuje również fanów i... swojego męża. Czyżby dopełnieniem tej zmiany była nowa fryzura?

Agnieszka Kotońska często eksperymentuje z włosami, jednak zazwyczaj na jej głowie zmieniał się tylko ich kolor. Czy teraz przyszedł czas również na długość? Na InstaStory gwiazdy "Gogglebox" pojawiły się ujęcia, na których możemy zobaczyć wyraźnie skróconą fryzurę u Agnieszki Kotońskiej jak również ciemniejszy kolor włosów. 

Jednak wygląda na to, że to tylko chwilowy efekt. Na kolejnej instagramowej relacji Agnieszka poinformowała, że przyszedł czas na przedłużanie włosów! Ciekawe, jaką fryzurę ostatecznie będzie miała na głowie Agnieszka Kotońska. Tymczasem zobaczcie, jak gwiazda wygląda w krótkich naturalnych włosach, bez doczepów. Naszym zdaniem - super!

Instagram

Wygląda na to, że gwiazda jednak nie chce rozstawać się z długimi włosami i zdecydowała się je ponownie przedłużyć.

Instagram

Agnieszka Kotońska uwielbia mieć długie włosy i chyba szybko z nich nie zrezygnuje!

Agnieszka Kotońska o diecie

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43