Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała idealnie płaski brzuch! Znów udało jej się schudnąć? 

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" znowu schudła! Jeszcze niedawno mówiła o tym, że podczas wakacji niestety przybrała trochę na wadzę, ale wygląda na to, że po nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu. Gwiazda hitu TTV od razu wzięła się za zdrową dietę i treningi, a efekty są widoczne gołym okiem. Zobaczcie jak teraz wygląda! 

Zobacz także: Rodzina Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" powiększyła się! Wózek dziecka robi furorę na Instagramie

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zachwyca figurą! Pokazała swój idealnie płaski brzuch! 

Agnieszka Kotońska jakiś czas temu była na wakacjach, na których zrezygnowała z diety. Odstępstwo od zdrowego odżywania i treningów spowodowało, że gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przytyła, jednak od razu po przyjeździe do domu postanowiła jak najszybciej wrócić do formy.
 

Żeby nie było "bebzona" - już mi mało zostało po wakacyjnych szaleństwach. Także te kilogramy, które przywiozłam z "Zatoki Słońca", to za chwilę ich nie będzie - wyznała Agnieszka Kotońska na swoim InstaStory. 


Z tego też względu zaczęła pić dużo wody, a w jej diecie znów zaczęły królować warzywa i owoce. Jak widać na efekty nie trzeba było długo czekać. Agnieszka Kotońska właśnie pochwaliła się idealnie płaskim brzuchem. 

Oczywiście fani w komentarzach pod postem napisali dla gwiazdy "Gogglebox" mnóstwo komplementów. Wciąż są pod wrażeniem jej ogromnej metamorfozy i tak szczupłej sylwetki! Furorę zrobiła także spódnica Agnieszki Kotońskiej - pojawiło się mnóstwo pytań, gdzie można ją dostać.  

- Extra Pani wygląda 😍 spódnica świetna!

- Aguś,figurę masz godną pozazdroszczenia 😍 inspirujesz 😘

- O matko!! Piękna spódnica gdzie pani ją kupiła?

- 😍 wow 😍 cudownie wyglądasz

- Ale piękną ma Pani spódnicę😊 - piszą fani. 

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Agnieszka Kotońska nie przestaje zarażać swoim optymizmem i w dalszym ciągu motywuje fanów do pracy nad sobą! Jak widać gwiazda "Gogglebox" w dalszym ciągu nie odpuszcza i nawet po chwilowym odstępstwie od diety i treningów, szybko wróciła do swojej formy. Zobaczcie jej idealnie płaski brzuch! 

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15