Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w kostiumie kąpielowym ogłasza radosną nowinę!

Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" odkąd przeszła zaskakującą metamorfozę chętnie chwali się swoimi zdjęciami w kostiumie kąpielowym. Upalny weekend gwiazda postanowiła spędzić nad wodą i znów zaskoczyła swoją plażową stylizacją. To jednak nie wszystko ! Agnieszka Kotońska pochwaliła się radosną nowiną. Zobaczcie, co przekazała!

Gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się wyjątkową wiadomością na Instagramie! 

Agnieszka Kotońska opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini i pokazała, jak spędza czas w upalne dni. Okazuje się, że to nie jedyna dobra wiadomość. Gwiazda zdradziła szczegóły nowego sezonu "Gogglebox":

kociaki cudownego poniedziałku Wam życzę ,wieczorkiem o 22.00 widzimy się @gogglebox.ttv.pl @ttv.pl jeszcze powtórkowy odcinek . Jeszcze momencik i skoczymy w 1️⃣3️⃣sezon GOGGLEBOX 👣👣 - napisała Agnieszka Kotońska na Instagramie.

W ten sposób gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zapowiedziała nowy sezon programu. Wygląda na to, że już niebawem fani będą mogli oglądać nowe odcinki ze swoimi ulubionymi bohaterami, a wśród nie zabraknie Agnieszki i Artura Kotońskich. Internauci cieszą się z zapowiedzi i komplementują uczestniczkę, pisząc:

Bombowo Pani Agnieszko, będziemy oglądać na pewno ❤️🔥❤️

Piekna ❤️😊🌹😘

Przepiękny strój ❤️

Tylko spójrzcie, jakim zdjęciem Agnieszka Kotońska zapowiada nowy sezon "Gogglebox"!

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" opowiedziała o swoim największym kompleksie: "Przeżyłam szok"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@holidaygoldenresort ❤️❤️❤️🏖🏖🏖🤪🤪🏝🏝😊🍭🍸🥭🍒❤️❤️z lotu ptaka 🦋🦋kociaki cudownego poniedziałku Wam życzę ,wieczorkiem o 22.00 widzimy się @gogglebox.ttv.pl @ttv.pl jeszcze powtórkowy odcinek . Jeszcze momencik i skoczymy w 1️⃣3️⃣sezon GOGGLEBOX 👣👣 @arturkotonski @dajankotonski ❤️❤️ Tesknicie za nowym sezonem ❤️ ——————————————————— #photooftheday #dayoff #summervibes #summer #swimming #myworld #mylove #mylife #sunnyday #moments #happytime #lovemyjob #gogglebox #me #pictureoftheday #cute #fun #potd #ootd #hotday #familytime #morzebałtyckie #travelgirl #loveit

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00