Agnieszka Kotońska z "Googlebox" zmieniła fryzurę! Postawiła na najmodniejszą koloryzację wakacji 2020
Instagram/Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" nigdy wcześniej nie odsłoniła tak dużo! Ten dekolt robi wrażenie

Agnieszka Kotońska z "Googlebox" zmieniła fryzurę! Postawiła na najmodniejszą koloryzację wakacji 2020
Instagram/Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" znów pochwaliła się zdjęciami w bardzo odważnej stylizacji! Gwiazda hitu TTV odkąd schudła ponad 30 kilogramów lubi prezentować swoje wdzięki. Tym razem możemy podziwiać ją w bardzo obcisłej, czarnej sukience z głębokim dekoltem. Agnieszka wygląda jak prawdziwa rockmanka! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" walczy z hejerami! "Ja też nie jestem idealna, ale...”

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" nigdy wcześniej nie odsłoniła tak dużo

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem", to jedna z największych gwiazd tego programu. Na pewno każdy fan tej produkcji doskonale pamięta jej niesamowitą metamorfozę. Bohaterka hitu TTV od ponad dwóch lat zdrowo się odżywia i regularnie ćwiczy. Zmiana stylu życia pozwoliła jej schudnąć kilkadziesiąt kilogramów i teraz to ona jest inspiracją dla tych, którzy chcą zawalczyć o szczupłą sylwetkę. 

Piękna figura dodała Agnieszce pewności siebie i zmotywowała również do zmiany stylu. Teraz coraz częściej możemy podziwiać gwiazdę hitu TTV w naprawdę bardzo odważnych kreacjach. Tym razem bohaterka "Gogglebox" postawiła na bardzo obcisłą, krótką sukienkę w iście rockowym stylu! Ale to nie wszystko. Agnieszka wyeksponowała również swój biust i pochwaliła się przepięknym dekoltem, który robi ogromne wrażenie.

Bohaterka hitu TTV ma liczne grono obserwatorów na Instagramie. Jej losy śledzi prawie 290 tys. internautów. Oczywiście Agnieszka Kotońska ma mnóstwo wiernych fanów, ale zdarzają się też tacy, którzy zarzucają jej, iż nie powinna ubierać się w tak odważne kreacje, bo jest na nie... zbyt dojrzała. Sama gwiazda "Gogglebox" nie przejmuje się jednak negatywnymi komentarzami w tym temacie i dalej robi to, co uważa za słuszne. 

Czy jej najnowsza stylizacja znów wzbudzi kontrowersje wśród internautów? Sami zobaczcie!

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Agnieszka Kotońska włożyła mnóstwo pracy, aby zrzucić zbędne kilogramy i nic dziwnego, że chce teraz pochwalić się całemu światu efektami! 

Agnieszka Kotońska w bardzo krótkiej mini
Instagram

Gwiazda TTV kocha eksponować swoje wdzięki i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. 

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11