Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" kusi w mega krótkiej sukience! Odsłoniła zbyt dużo? 

Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" po zgubieniu kilkudziesięciu kilogramów, lubi pokazywać swoje kształty! Widać, że gwiazda nabrała pewności siebie, a swoją przemianą chce zainspirować również swoich fanów.

Na InstaStory gwiazdy "Gogglebox" pojawiły się właśnie zdjęcia, na których możemy zobaczyć Agnieszkę Kotońską w bardzo krótkiej sukience. Bohaterka hitu TTV nie boi się odważnych stylizacji. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Internautki skrytykowały Agnieszkę Kotońską za zbyt krótkie spodenki! Jest mocna odpowiedź bohaterki "Gogglebox"!

Najnowszy kod rabatowy Sinsay to idealny moment na zakup nowej, kobiecej sukienki bez obaw o zbyt duże koszty.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" kusi w ultrakrótkiej sukience!

Każdy fan "Gogglebox. Przed telewizorem" doskonale wie, że Agnieszka Kotońska przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę! Schudła ponad 30 kg, zmieniła fryzurę i styl ubioru. Gwiazda hitu TTV wygląda naprawdę wspaniale i nic dziwnego, że chce się pochwalić efektami swojej pracy z fanami i tym samym dać im motywację do działania. Gwiazda hitu TTV nie raz podkreślała, że ciężko pracowała na takie rezultaty przez ostatnie lata, a co więcej nie zamierza na tym poprzestać. 

Teraz Agnieszka Kotońska lubi pokazywać swoje ciało! Często możemy zobaczyć ją w odważnych stylizacjach, które odsłaniają jej kształty. Tak się stało również i tym razem. Na InstaStory bohaterki hitu TTV pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć Agnieszkę Kotońską w bardzo krótkiej sukience, która doskonale eksponuje jej nogi. 

Goggebox. Przed telewizorem
Instagram

Jakiś czas temu zdjęcie Agnieszki Kotońskiej z w bardzo krótkich, obcisłych spodenkach, wywołało wśród niektórych internautek oburzenie. Jak przyznała wówczas gwiazda hitu TTV, kilka pań zarzuciło jej, nie powinna prezentować się w takiej stylizacji w tym wieku. Bohaterka "Gogglebox" zareagowała na te uszczypliwości internautek. 

Chciałabym wyjaśnić zdjęcie w tych spodenkach, które dzisiaj wstawiłam i powiedziałam, że wakacje się zbliżają wielkimi krokami. No... dwie panie oburzone, że jak ja mogę pokazywać się w takich spodenkach, że stara baba i w ogóle... Mogę! Ja dwa lata zap**********m na to, żeby w tych spodenkach chodzić, więc proszę nie hejtować i się ze mną zapisać na siłownię, zdrowo jeść i się suplementować - napisała.

Jak widać, Agnieszka jest świadoma swojego ciała! Taka metamorfoza, jakiej dokonała bohaterka hitu TTV, to wspaniała inspiracja dla innych. My jesteśmy pełni podziwu efektów jej pracy - Agnieszka Kotońska wygląda naprawdę zjawiskowo! Tak podkreśliła swoje wdzięki bardzo krótką sukienką.

Goggebox. Przed telewizorem
Instagram

Gwiazda od ponad dwóch lat jest wierna zdrowej diecie i treningom. Efekty są widoczne gołym okiem! Jak Wam się podobają?

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15