Agnieszka Kotońska z "Gogglebox"
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" jest przeciwna noszeniu maseczek?! "Kocham wolność! Bez ograniczeń, bez nakazów"  

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox"
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się nowym zdjęciem, które opatrzyła dość długim wpisem. Pod fotografią, gwiazda hitu TTV napisała, że na jej profilu nie zobaczymy żadnego zdjęcia w maseczce. Wygląda na to, że Agnieszka Kotońska nie jest ich zwolenniczką. Dlaczego? Sprawdźcie! 

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" w hitowej sukience na lato 2020! Wiemy gdzie i za ile ją dostaniecie

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" nie nosi maseczek! Zdradziła dlaczego!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowana gwiazda tego programu! Widzowie pokochali ją za charyzmę, nietuzinkowe teksty i osobowość. Bohaterka hitu TTV przeszła też ogromną metamorfozę w ciągu ostatnich dwóch lat! Schudła ponad 30 kg, zmieniła styl i kolor włosów i stała się prawdziwą inspiracją dla wielu fanów. Agnieszka Kotońska promienieje i tryska radością! Widać to również na najnowszym zdjęciu! 

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się fotografią ze spaceru. Jak wiadomo nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Agnieszka Kotońska jednak nie zasłoniła ust i nosa. Dlaczego? To wyjaśniła w swoim wpisie.

Kochani dziś w czasie pandemii, gdzie nie wiesz w jakim świecie obudzisz się kolejnego dnia i nie wiesz w jakiej sytuacji się znajdziesz i co na Ciebie czeka 🌝 najpiękniej to co tylko możesz zrobić uśmiechnij się do siebie, do lustra, do ludzi, do wszystkich. [...] Ps..u mnie fotek z maseczką niestety nie będzie ja KOCHAM WOLNOŚĆ ❤WOLNOŚĆ W ŻYCIU ❤ bez ograniczeń, bez nakazów-zakazów chce żyć tak jak chce. Moje życie to mój własny kolorowy świat który widzę przez różowe okulary❤👀👓👓Kochaj ludzi ,kochaj Siebie 🥰🤩 WOLNOŚĆ ❤ - napisała Agnieszka Kotońska pod fotografią. 

Fani w komentarzach pod postem dali wyraz zachwytu nad najnowszym postem Agnieszki Kotońskiej.

- Śliczna kobieta jak zawsze ❤️❤️❤️😊

- Dawno nie miałaś tak naturalnego zdjęcia💪 super 😘

- Coraz piękniejsza

- Jesteś śliczna 💝💝 - piszą fani. 

Wygląda więc na to, że nakaz noszenia maseczek nie przypadł do gustu bohaterce hitu TTV. Gwiazda chce się czuć wolna i bez ograniczeń! Zobaczcie zatem cały wpis Agnieszki Kotońskiej i jej najnowsze zdjęcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jedyne co NAM teraz potrzeba to uśmiech, który podarujesz wszystkim ❤❤❤😘😘Kochani dziś w czasie pandemi ,gdzie nie wiesz w jakim świecie obudzisz się kolejnego dnia ,i nie wiesz w jakiej sytuacji się znajdziesz i co na Ciebie czeka 🌝 najpiękniej to co tylko możesz zrobić usmiechnij się do Siebie ,do lustra ,do ludzi ,do wszystkich ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤potrzebujemy MIŁOŚCI, zrozumienia, uśmiechu ❤❤❤❤jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie pięknie 😘przepraszam że nie mam maseczki ale w tym temacie każdy ma własne zdanie ❤kochaj życie ❤❤❤kochaj siebie ❤kochaj ludzi ❤ Ps..u mnie fotek z maseczka niestety nie będzie ja KOCHAM WOLNOSC ❤WOLNOSC W ZYCIU ❤ bez ograniczeń, bez nakazów-zakazów chce żyć tak jak chce. Moje życie to mój własny kolorowy świat który widzę przez różowe okulary❤👀👓👓Kochaj ludzi ,kochaj Siebie 🥰🤩 WOLNOSC ❤#szczesliwakobieta #pozytywnaenergia #dobryczas #jestpieknie @ttv.pl @gogglebox.ttv.pl @szczesliwa_w_tym_swiecie --------------------------‐------------------------------------------------- #bedziewspanialepomimowszystko #daszwiare #jawierze #bedziedobrze #polskatowolnosc #kochajżycie #chcezycjakchce #gogglebox #ttv #quarantine #polishmom #cute #funny #fan #polska🇵🇱 #pictureoftheday #photooftheday #dayoff #wolnosc #uśmiech #polska🇵🇱 #podarujuśmiech #jeszczebedzienormalnie #cudownie

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Agnieszka Kotońska od kilku lat jest niekwestionowaną gwiazdą "Gogglebox. Przed telewizorem". Bohaterka hitu TTV przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę i wygląda zjawiskowo! 

Agnieszka Kotońska o diecie

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23