Agnieszka Kotońska pręży ciało nad morzem. Internauci wypominają jej cellulit
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pręży ciało nad morzem. Internauta: "Kasa robi swoje". Wypomnieli jej też cellulit!

Agnieszka Kotońska pręży ciało nad morzem. Internauci wypominają jej cellulit
Instagram

Agnieszka Kotońska w ciągu ostatnich dwóch lat przeszła ogromną metamorfozę. Dzięki ścisłej diecie i ćwiczeniom udało jej się schudnąć ponad 30 kg.  Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie chwali się swoim sukcesem i chętnie publikuje zdjęcia ukazujące jej nową, ciężko wypracowaną sylwetkę. Właśnie pokazała odważne zdjęcia znad morza, jednak nie wszyscy podzielają jej entuzjazm, wypominając mankamenty aktualnej sylwetki. 

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox” zrezygnowała ze zdrowej diety! "Będę grubsza od Artura"

Agnieszka Kotońska pokazała odważne zdjęcia na plaży 

Agnieszka Kotońska Z "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła spektakularną metamorfozę i chętnie chwali się jej efektami. Nie wszystkim jednak podoba się fakt, że gwiazda TTV eksponuje swoje krągłości. Sama zainteresowana przyznała jednak, że bardzo długo pracowała na swoją sylwetkę i nie zamierza teraz jej ukrywać. Zazwyczaj stara się nie reagować na negatywne komentarze, które pojawiają się pod jej zdjęciami, jednak tym razem nie wytrzymała. 

Agnieszka Kotońska pochwaliła się odważnymi zdjęciami znad morza. Pozowała na nich nad brzegiem morza, eksponując swoją sylwetkę. Pod fotką pojawiło się sporo komplementów, jednak uwagę gwiazdy TTV zwrócił złośliwy przytyk: 

No proszę :) Z kocmołuszka na księżniczkę. Kasa robi swoje. Pozdrawiam.

Agnieszka Kotońska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi: 

Na brak pieniędzy nigdy nie narzekałam, więc nie mam zielonego pojęcia o jakiej kasie piszesz. A co do zmiany, każdy z nas się zmienił na przełomie 5 lat. Ty chyba też. Nikt nie stoi w miejscu. 

Z kolei inna internautka wypomniała Agnieszce, że cellulit, który zauważyła na jej zdjęciu nie jest atrakcyjny. 

Może na foto nie widać, ale pochwalę się, że mam jeszcze kilka rozstępów, z których jestem dumna, bo jestem szczęśliwą mamą pięknego, mądrego syna. Zresztą ja nic nikomu nie muszę udowadniać. Jestem szczęśliwą kobietą i tego również Ci życzę. - odpowiedziała Agnieszka na Instagramie.

Zgadzamy się z nią w 100 procentach! 

Zobacz także: Sylwia Bomba przyćmiła pannę młodą na weselu?! Fani: "Mam nadzieję, że nie sprawiłaś przykrości młodej"

Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcia z nad morza. Odważnie prezentuje swoją sylwetkę.

Agnieszka Kotońska przyznaje, że w pełni akceptuje siebie. Stara się walczyć z hejtem, który pojawia się na jej profilu. Nie zamierza pozwolić, aby negatywne komentarze wpłynęły na jej pewność siebie i dumę z metamorfozy, którą udało jej się osiągnąć.

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22