Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Newsy

Dla tego niezwykłego mężczyzny Agnieszka Kaczorowska zerwała współpracę z Kuroczko. Było warto?

Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko zrezygnowali z 6. edycji show "Taniec z Gwiazdami", by oddać się wspólnemu projektowi. Wkrótce jednak, w atmosferze skandalu, dowiedzieliśmy się o rozstaniu tancerzy. Kamil Kuroczko wydał nawet oficjalne oświadczenie, w którym wyraził swój żal do Agnieszki, która miała porzucić duet z powodu ciekawszych ofert zawodowych. Czy rola w musicalu "Karol" była jedną z nich?

W musicalu "Karol" zagram przyjaciółkę Karola - Danutę Michałowska. Ona była aktorką, potem też pedagogiem. Jest to bardzo odpowiedzialna rola, w ogóle jak cały spektakl, ponieważ opowiadamy o wielkim człowieku.

Co przy okazji tego spektaklu Agnieszka Kaczorowska będzie robiła po raz pierwszy? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Kim Kamil Kuroczko zastąpił Agnieszkę Kaczorowską? "Możecie ją kojarzyć..."

 

Agnieszka Kaczorowska zagra w musicalu "Karol" wieloletnią przyjaciółkę papieża. 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko
Newsy
Agnieszka Kaczorowska nie chowa urazy do Kuroczko? Pokazała wspólną etiudę! Dziś premiera! WIDEO

Agnieszka Kaczorowska po ostrych słowach Kamila Kuroczko, że go oszukała, postanowiła pokazać co osiągnęli razem z tancerzem. Dziś o 20 na swoim Facebooku i YouTubie opublikowała etiudę taneczną "Wspomnienie", którą stworzyli w lipcu. "Drodzy, jest mi bardzo przykro z powodu słów, które otrzymałam pod swoim adresem wczoraj w mediach od mojego tanecznego kolegi Kamila Kuroczko. Zostałam zapytana przez dziennikarzy, a także osoby z którymi współpracuję, jaka jest na to moja odpowiedź. Oczywiście mogłabym tu przekazać swój punkt widzenia na sprawę, na to dlaczego nasza współpraca się zakończyła. Mogłabym użyć mnóstwo gorzkich słów w odwecie i wyciągnąć swoje argumenty..." 👉🏻 ciąg dalszy, całość u mnie na FB ‼️ A oto teaser kolejnej etiudy - napisała Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie. Teraz Agnieszka opublikowała już całość. Zobaczcie koniecznie!   Zobacz: "Czuję się oszukany"! Kamil Kuroczko wydał oświadczenie w sprawie współpracy z Agnieszką Kaczorowską! Padły mocne słowa   Oto cała etiuda!   Agnieszka uważa, że premiera etiudy idealnie wpasowuje się jak odpowiedź na zarzuty Kamila. Etiuda nosi tytuł "Wspomnienie" i choć wyprodukowałam ją w lipcu, to premierę ma teraz... i tak idealnie wpasowuje się w bieg wydarzeń... 👌🏻 #kaczorikura to już wspomnienie... Ale nie przegapcie ! 💪🏻 #etiudaMemory #etiudaWspomnienie #dance Czy uważacie, że Agnieszka wyciąga rękę na zgodę do Kamila Kuroczko publikując ich etiudę?   Zobacz: Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kuroczką! "Jeśli Kamil ma zarzuty, niech powie je prosto w twarz!"   Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko mieli razem powrócić do tańca sportowego. Jednak się nie udało. Kamil obwinia o to Kaczorowską.   Kaczorowska i...

Agnieszka Kaczorowska wróci do Tańca z Gwiazdami?
Instagram
TV-Show
Agnieszka Kaczorowska zgarnie gwiazdorską stawkę za udział w "Tańcu z gwiazdami"? "Tancerze są wściekli"

Agnieszka Kaczorowska może zarabiać nawet 25 tysięcy złotych za jeden odcinek w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak właśnie donosi Super Express, który informuje, że producenci tanecznego show Polsatu właśnie taką kwotą namawiają aktorkę i tancerkę do powrotu na parkiet. Tabloid zauważa, że ostatnią edycję TzG bez udziału Agnieszki Kaczorowskiej śledziło blisko pół miliona mniej widzów niż poprzednie odsłony programu, w których brała udział gwiazda. O tym, że Agnieszka Kaczorowska przyciąga widzów jest przekonana Beata Tyszkiewicz. Właśnie szukają gwiazd do kolejnej edycji. Agnieszka powinna tańczyć, bo ona świetnie tańczy i prawdą jest, że jej obecność podnosiła oglądalność - w rozmowie z SE przyznała jurorka Tańca z Gwiazdami.   Informator tabloidu zdradził również, że potencjał Agnieszki Kaczorowskiej dostrzegają producenci programu, którzy oferują jej znacznie lepsze wynagrodzenie niż pozostałym tancerzom.  Kaczorowska zgarnie największą kasę. Tancerze są wściekli, bo na korytarzach mówi się, że to może być nawet 20-25 tysięcy za jeden odcinek. Podczas gdy inni dostają nawet 10 razy mniej  - przyznał informator z Polsatu. Myślicie,  że Agnieszka Kaczorowska zgodzi się wystąpić w najbliższej edycji "Tańca z Gwiazdami"?   Zobacz także: Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kuroczką! "Jeśli Kamil ma zarzuty, niech powie je prosto w twarz!"   Agnieszka Kaczorowska wróci do Tańca z Gwiazdami? Według tabloidu tancerka może liczyć nawet na 25 tysięcy złotych za odcinek TzG.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner