Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów

Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę! Zmianę pokazała na rozczulającym zdjęciu z rodziną

Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na zmianę koloru włosów! Swoją metamorfozę zaprezentowała na pięknym zdjęciu z mężem i córeczką. Nie ma śladu po jej charakterystycznym blondzie, który miała przez wiele lat. Czy jej aktualny wizerunek to zmiana na plus?

Zobacz także: Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest na diecie, którą Meghan wybrała dla Archiego. Nie wszystkim się spodoba

Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela od pół roku są szczęśliwymi rodzicami Emilki. Młoda mama chętnie dzieli się zdjęciami swojej rodzinki na portalach społecznościowych. 

Rodzina to dla mnie źródło bezwarunkowego szczęścia, czystej miłości i prawdziwego spełnienia.❤️ Chcę być jak najwięcej blisko nich...wtedy mam w sobie spokój.☺️ - napisała pod najnowszym rodzinnym zdjęciem. 

Uwagę zwraca nie tylko rozczulająca relacja rodziców i dziecka, bijąca z rodzinnej fotografii ale także... kolor włosów Agnieszki! Po blond włosach aktorki nie ma już ani śladu. Mama Emilki zdecydowała się na przyciemnienie swojego charakterystycznego koloru i wybrała brąz ale wygląda na to, że nie ingerowała w długość włosów. A może zmiana koloru to tylko kwestia obróbki zdjęcia? 

Jaki kolor włosów bardziej pasuje do aktorki? 

Zobacz także: Dom Agnieszki Kaczorowskiej to prawdziwa willa! Tylko spójrzcie na te zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów. Pasuje jej taka zmiana? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska do tej pory była wierna blondowi. Na najnowszej rodzinnej fotografii widać jej metamorfozę. Który kolor lepiej do niej pasuje? 

Agnieszka Kaczorowska w sukience z Reserved
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43